HTC Ocean Note Kamerasıyla Zirveye Oturacak

HTC Ocean Note Kamerasıyla Zirveye Oturacak

Akıllı telefon pazarının söz sahibi isimleri arasında yer alan HTC markası yeni bir modeliyle daha tüm dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlıyor. Geçtiğimiz dönemlerde zor zamanlar geçirdiği ile ilgili iddialarla gündeme gelen HTC'nin yakın zamanda ortaya çıkacak olan 3 yeni modeliyle tüm iddiaları ters köşe yapacağı tahmin ediliyor. 

Mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulması beklenen HTC Ocean Note modelinin 4G ve 3G destekli çift SIM kart desteğine sahip olması bekleniyor. Tüm bunların yanı sıra HTC Ocean Note modelinin iPhone 7 modelinde olduğu gibi kulaklık girişine sahip olmayacağı ve kablosuz kulaklık özelliğinin sunulacağı ifade ediliyor. 

Kamerasıyla Zirveye Gözünü Dikti

Tüm ayrıntılarıyla 12 Ocak 2017'de resmi olarak tanıtılması beklenen HTC Ocean Note modelinin tüm özelliklerinin yanı sıra kamerasıyla rakipleri karşısında zirveye çıkacağı ifade ediliyor. Teknik ayrıntıları şuan için gizli tutulsa da firmanın yetkili isimleri ve markaya yakın kaynakların sızdırdığı haberlerin tamamında HTC Ocean Note modelinin kamerasının büyük bir ilgi göreceğinin altı çiziliyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile