HTC 10 AnTuTu Testinde Galaxy S7'ye Fark Attı

HTC 10 AnTuTu Testinde Galaxy S7'ye Fark Attı

4.0

HTC'nin bu sene piyasaya çıkartacağı ve özellikleriyle son derece iddialı görünen yeni telefonu HTC 10 için her geçen gün yeni bir ayrıntı daha gün yüzüne çıkıyor. Bu güne kadar cihazın özellikleri, görselleri ve renk seçenekleriyle ilgili gerçekleştirilen sızıntılardan sonra şimdi ise HTC 10'un AnTuTu Benchmark test sonuçları sızdırıldı.

Cihazın AnTuTu test sonuçlarının internete sızdırılmasının sonuçlar kısa sürede büyük ses getirdi. Çünkü internete aktarılan görselde HTC 10'un Galaxy S7 gibi piyasanın en güçlü telefonu olarak lanse edilen rakibini dahi açık ara geride bıraktığı net bir biçimde görülüyor. Sadece Galaxy S7 de değil, onun harici bir başka amiral gemisi olan Xiamoi Mi 5'de fark atan HTC 10 böylelikle ne denli iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. AnTuTu'dan aldığı 156.091 puan cihaza yönelik beklentileri daha da arttırmış durumda.

HTC 10 Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Cihazın piyasaya çıkacağı kesinleştiği günden bu yana ne zaman tanıtılacağı merakla bekleniyor. Şuan için kalabalık bir kitle tarafından merakla beklenen yeni telefon için tanıtım tarihi de kesinleşmiş durumda. HTC tarafından yapılan açıklamada HTC 10'un 12 Nisan günü görücüye çıkacağı belirtildi. Türkiye'de de tüm dünyayla eş zamanlı olarak tanıtılacak olan cihaz nispeten makul bir etiket ile satışa çıkması halinde HTC'ye aradığı çıkışı fazla fazla yaptıracaktır.

HTC 10 AnTuTu Testinde Galaxy S7'ye Fark Attı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile