Honda'nın Yeni Suv Modeli BR-V Asya'da Satışa Sunuldu; İşte Fiyatı

Honda'nın Yeni Suv Modeli BR-V Asya'da Satışa Sunuldu; İşte Fiyatı

Honda'nın geçtiğimiz yıl tasarım olarak ortaya çıkan kompakt suv modeli BR-V Malezya'da satışa sunuldu. Asya pazarı için dizayn edilen Honda BR-V 19.080 Dolar'dan başlayan fiyat etiketine sahip olarak sunuluyor. Önden görünümünde tipik Honda'nın suv model tarzına sahip olan yeni BR-V CR-V ve HR-V modellerine göre daha geniş yan camlara sahip. 

16 inçlik alaşımlı jantlar ile sunulan Honda BR-V'de led ön farlar, park sensörleri, dikiz aynasında geri görüş kamerası, anahtarsız griş ve çalıştırma, fonksiyonel deri direksiyon simidi, deri döşeme koltuklar yer alıyor. 6.1 inç genişliğinde dokunmati multi medya ekranına sahip olan yeni Honda BR-V'de opsiyonel olarak pek çok ekipman sunuluyor. 

Yeni Honda BR-V Motor Seçenekleri

Honda'nın yeni kompakt suv modeli BR-V'de 1.5 litrelik benzinli ünite yer alıyor. 117 hp güç ve 146 Nm tork üreten 1.5 litrelik i-VTEC benzinli ünite sadece CVT otomatik şanzıman ile sunuluyor. Asean NCap'ten 5 yıldız almayı başaran Honda'nın yeni kompakt suv modeli BR-V Malezya'da E ve V adında iki donanım paketi ile sunuluyor. 

Honda BR-V Fiyatları

  • Honda BR-V E 1.5 i-VTEC CVT şanzıman: 19.080 Dolar (74.180 TL)
  • Honda BR-V V 1.5 i-VTEC CVT şanzıman: 20.635 Dolar (80.225 TL)
Honda'nın Yeni Suv Modeli BR-V Asya'da Satışa Sunuldu; İşte Fiyatı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile