Honda Civic 1.6 Dizel Teknik Özellikleri Açıklandı

Honda Civic 1.6 Dizel Teknik Özellikleri Açıklandı

1.0

Futuristik tasarım ve etkileyici teknolojisiyle çıktığı ilk günden beri dikkatleri üzerinde toplayan Honda Civic modeli 2018 yılında yepyeni bir motor seçeneğiyle satışa sunulacak. 

Otomobil dünyasını yakından takip edenlerin çok daha iyi bileceği üzere Yeni Honda Civic modeli ilk olarak Amerika'da satışa sunuldu. Aracın sıradışı bir tasarıma sahip olmasından dolayı Avrupa versiyonunun farklı olacağı ile ilgili uzun bir süre çeşitli iddialar ortaya atılsa da kısa bir süre önce araç hem Avrupa'da hem de ülkemizde aynı tasarımıyla otomobil tutkunlarının beğenisine sunuldu. 

Honda Civic Dizel Mart'ta Geliyor

Ortaya çıkan son bilgilerle birlikte uzun süredir büyük bir merakla beklenmekte olan Honda Civic modelinin dizel versiyonun da ne zaman çıkacağı ve teknik özellikleri gün yüzüne çıktı. 

1.6 litrelik dizel i-DTEC güç ünitesine sahip olacağı açıklanan aracın güç değeri ise 120 PS olarak belirtiliyor. 300 Nm tork ile performans noktasında beğeni toplayacağı ifade edilen Honda Civic modelinin ortalama yakıt tüketimi ise fabrika verilerinde 3,7 litre olarak veriliyor.

Honda Civic 1.6 i-DTEC Dizel Fiyatı Merak Ediliyor

2018 yılı Mart ayında Honda Civic dizel modeli satışa sunulacak olup fiyatı ile ilgili ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Satış tarihine yaklaşıldığında Honda Türkiye tarafından Honda Civic dizel modelinin detaylı fiyat listesi resmi olarak açıklanacaktır. 

İnternet sitemiz üzerinden Honda Civic dizel modeliyle ilgili olarak güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile