Haluk Bilginer 3 Yıl Sonra Yeni Diziyle Ekranlara Dönüyor

Haluk Bilginer 3 Yıl Sonra Yeni Diziyle Ekranlara Dönüyor

5.0

Ülkemizin en değerli oyuncuları arasında yer alan Haluk Bilginer 2014 yılından beri ekranlardan uzak durmaktaydı. Hatırlanacağı üzere ünlü oyuncu en son 2014 yılında ülkemizde yayınlanan Kaçak adlı Türk dizisinde rol almaktaydı. 

Bir süre projelere ara veren Haluk Bilginer'in yeni bir projeyle birlikte ekranlara döneceğinin açıklanması film ve dizi dünyasında büyük bir yankı uyandırdı. 

Konuyla ilgili olarak alınan son bilgilerde ünlü oyuncunun yeni proje için Limon Yapım şirketiyle anlaştığı ve önümüzde Şubat ayı itibariyle anlaşma sağlanan projenin ekranlara geleceği belirtiliyor. 

Yurtdışından Uyarlama Dizide Rol Alacak

Limon Yapım tarafından yurtdışında yayınlanan bir dizinin ülkemize uyarlanacağı ve bu dizinin başrolünde ise Haluk Bilginer'e yer verileceği ortaya çıkan detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca dram türündeki dizide Haluk Bilginer'in sert bir mizaca sahip olması beklenirken, ünlü oyuncu karşısında görev alacak kadın oyuncu arayışlarının ise Limon Yapım tarafından sürdürüldüğü belirtiliyor. 

Haluk Bilginer gibi başarılı ve ünlü oyuncunun karşısında rol alacak kadın oyuncunun kim olacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile