Hadise'ye Haciz Şoku

Hadise'ye Haciz Şoku

5.0

Jüri üyesi olduğu yarışma programında haciz memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük bir şok yaşayan Hadise'den yaşanan olaylardan sonra haber alınamıyor.

Trendyol markasının sahibi DSM Grup ile 4 yıl önce imzaladığı 500 bin euroluk reklam sözleşmesine uymadığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkûm edilen ünlü şarkıcı Hadise, zor günler geçiriyor.

Gözyaşları İçinde İmzaladı

Bir yarışma programında jüri üyesi olan Hadise, geçtiğimiz günlerde program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle büyük şok yaşamıştı.Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etmişti.

Küpe Ve Kolyesini Aldılar mı

Olaya şahit olan bazı seyirciler, sanatçının kulağındaki küpe ve boynundaki kolyenin stüdyoya döndüğünde üzerinde olmadığını iddia etmişti. Bu durum, icra memurlarının Hadise'nin üzerindeki ziynet eşyalarına ve paralarına el koyduğu şeklinde yorumlanmıştı.

Haber Alınamıyor

Hadise'nin olaylardan sonra kendisini eve kapattığı iddaa ediiyor. Zor günler geçiren ünlü şarkıcıdan yaşanan olaylardan bu yana haber alınamıyor. Yakın çevresi Hadise'nin iki gündür kendini eve kapattığını, kimseyle görüşmeyi kabul etmediğini söyledi.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile