Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşanıyor

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşanıyor

5.0

Televizyoncu Erhan Çelik ile evli olan ünlü sanatçı Gülben Ergen'in bir süredir boşanacakları iddiası magazin kulislerinde geziyordu. Ergen'in Amerika dönüşü konuşacağım açıklamasının ardından Çelik'ten boşanacaklarını belirten bir açıklama geldi.

Erhan Çelik, Gülben Ergen hakkında kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğu Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliklerini bir hayli yıprattıklarını belirterek, bundan dolayı iki tarafında karşılıklı tercihiyle yollarını ayırmalarının doğru olduğu kanaatine vardıklarını belirtti. Çelik son olarak iki tarafından yolunun açık ve hayırlı olması dileklerinde bulundu.

İki tarafta açıklamasını yaptı

44 yaşındaki Ergen, boşanma idaaları üzerine kendi çocuklarının tatillerini değerlenmek adına Amerika'ya gideceğini ve cevabını Amerika dönüşünde vereceğini belirtmişti.
Daha sonra konuşacağını söyleyen Ergen, Erhan Çelik'in boşanma davası açıklamasından sosyal medyadan fotoğraflı paylaşım yaptı. Gülben Ergen mesajında yoluna tek başına devam etme kararı aldığını ve en hayırlı kararın bu olduğunu belirttikten sonra yolunun hep aydınlık ve ışıklı olduğunu sözlerine ekledi.

Birbirleriyle yaşadıkları keyifli anıları sosyal medyadan paylaşyan çift, uzun süredir paylaşım yapmamasıda dikkatleri çekiyordu. Çiftin birbirleri hakkında paylaşım yaptıkları son paylaşım doğum günlerinde olmuştu.
Ergen ve Çelik çifti 2014 yılında evlenmişti.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik Boşanıyor
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile