Google Fotoğraf Tarama Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Google Fotoğraf Tarama Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Teknoloji dünyasının lideri konumda yer alan Google tarafından yeni uygulamalar üzerinde yapılan çalışmalar hız kesmeden devam etmekte olup yapılan çalışmalar kapsamında da yeni uygulamaların kullanıma sunulduğu görülüyor. 

PhotoScan adı verilen yeni geliştirilen uygulama sayesinde kullanıcılar eski fotoğraflarını kaliteli bir şekilde tarayıp dijital ortamlara taşıyabilecek. 

Uygulama sayesinde kalite kaybının minimum seviyelere indirildiği de dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Google fotoğraf tarama uygulaması basılı olan fotoğrafları mobil ortama aktarılmasına ve istenilen platformlarda da kalite kaybı yaşanmadan paylaşılmasına izin verilecek. 

Bilindiği üzere kısa bir süreye kadar dijital fotoğraf makineleri ve çekilen fotoğrafları bastırma son derece yaygındı. Akıllı telefon teknolojisine gerçekleştirilen sert geçiş sonrası basılı fotoğraflar nostalji olarak kabul edilmeye başlandı. 

Google tarafından geliştirilen fotoğraf tarama uygulaması PhotoScan mevcut durumda hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. 

Marketler üzerinden ücretsiz olarak PhotoScan uygulamasını isteyen herkes rahatıkla indirebilir.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile