Galaxy S8 Bilgisayar Gibi Kullanılabilecek İddiaları

Galaxy S8 Bilgisayar Gibi Kullanılabilecek İddiaları

Şubat veya Nisan aylarında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S8 modelinin gün yüzüne çıkacağı tarihe güne yaklaşıldıkça yepyeni bilgiler de ortaya çıkıyor.

Akıllı telefon pazarında gittikçe kızışan rekabet ortamında özellikle markaların amiral gemisi modelleri arasında fiayattan daha çok özellik ve teknoloji yarışı yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Samsung Galaxy S8 modelinde yer alacağı iddia edilen özelliğin gerçek olması durumunda rakiplerini büyük oranda geri planda bırakacağı tahmin ediliyor. 

Galaxy S8 PC Gibi Kullanılabilecek

Ortaya çıkan son bilgilerde Samsung Galaxy S8 modelinin monitöre bağlanıp bir PC gibi kullanılabileceği iddia ediliyor. Bilindiği üzere günümüzde amiral gemisi akıllı telefon modelleri içerisinde son derece güçlü donanımlar yer almakta olup bir bilgisayarın gerçekleştirebileceği birçok işin altından kalkabilmektedir. 

Samsung Desktop Experience Deneyimi

Desktop Experience deneyiminden farklı olması beklenen özelliğin özellikle Microsoft bünyesindeki paketlerin kullanılmasına imkan sunacağı tahmin ediliyor. Bu sebepten dolayı da Samsung Galaxy S8 modeliyle birlikte Samsung tarafından yeni bir klavye ve mouse donanımlarının da gün yüzüne çıkarılabileceği düşünülüyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile