Facebook Messenger Sesli Konferans Görüşmesi Özelliği Geliyor

Facebook Messenger Sesli Konferans Görüşmesi Özelliği Geliyor

5.0

Online mesajlaşma uygulaması arasında en çok kullanıcıya sahip olan Facebook Messenger uygulaması için yeni bir özelliğin geleceğiyle ilgili olarak ip uçları ortaya çıkmaya başladı.

Facebook Messenger bölümünde öne çıkan isimler arasında yer alan David Marcus tarafından ortaya çıkarılan bilgiler doğrultusunda uygulamaya yakın bir zaman içerisinde konferans konuşma özelliğinin getirileceği görülüyor.

Konferans görüşme özelliğiyle birlikte uygulama üzerinden 50 kişinin aynı konuşmaya katılabileceği belirtiliyor. Şu an için üzerinde çalışmaların hız kesmeden devam ettiği tahmin edilen yeniliğin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağı ise bilinmiyor.

Bilindiği üzere birçok uygulamada olduğu gibi Facebook Messenger uygulamasında da grup konuşmaları uzun bir süredir yapılabilmekteydi. Yeni özellik sayesinde grup konuşmaları sesli olarak da rahatlıkla yapılabilecek.

Net bilgiler ortaya çıkmamış olmasa da Facebook Messenger sesli konferans konuşma özelliği için her hangi bir ücret talep edilmesi beklenmiyor. Tüm ayrıntıların önümüzdeki günlerde ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile