Eskişehir'de Av Tüfeğiyle Baba Cinayeti

Eskişehir'de Av Tüfeğiyle Baba Cinayeti

5.0

Eskişehir şehir merkezine bağlı olan Sultandere Mahallesinde Rüstem Atıcı (49), evinde av tüfeğiyle vurulmuş olarak bulundu. Kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Rüstem Atıcı'nın katilinin oğlu Onur Atıcı (24)'nın olduğu belirlendi.

Eskişehir'de bulunan Sultandere Mahallesi 719. Sokak adresinde meydana gelen olay geçen perşembe vuku bulmuştu. Av tüfeğiyle ateş edilen Rüstem Atıcı, sol kolundan ve ensesinden yaralı bir şekilde yakınları tarafından Eskişehir Devlet Hastanesine getirildi. Evli ve 3 çocuk babası olan Rüstem Atıcı hastaneye getirildikten bir gün sonra yaşamını yitirdi. 

Ölmeden önce polislere konuşan Rüstem Atıcı, kendisine tüfekle sıkanı görmediğini belirtti. Akrabalarının ise misafirlikte olmaları sebebiyle Atıcı'yı vuranı görmediklerini eve geldiklerinde ise Rüstem Atıcı'yı vurulmuş halde kanlar içinde bulduklarını, hastaneye yetiştirdiklerini açıkladı.

Oğlu Onur Atıcı tarafından vurulmuş

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş, Cinayet ve Gasp ekipleri olay mahallindeki güvenlik kameralarını uzun bir süre inceledikten sonra eve yabancı hiçkimsenin girmediğini gözlemledi. Rüstem Atıcı'nın Organize Sanayide fabrika işçisi olan oğlu Onur Atıcı ise çelişkili ifadelerde bulundu. Şüpheli davranışları sbebebiyle babasının cenazesi kalktıktan sonra sorguya alının Onur Atıcı suçunu burada itiraf etti. Babasının yıllarca kendisine baskı kurduğunu ve hor davrandığını anlatan Onur Atıcı babasını öldürdüğünü itiraf edip sakladığı tüfeğin yerini söyledi. 

Yaralanan babasını hastaneye kaldıran kişilerden olduğunu beyan eden baba katili Onur Atıcı, adliyeye sevk edildi.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile