Erdem Yener Güldür Güldür'den Ayrıldı

Erdem Yener Güldür Güldür'den Ayrıldı

5.0

Güldür Güldür programından yeni sezonda Özge Borak'tan sonra Erdem Yener de ayrıldı.

Erdem Yener, yeni sezonda ‘Güldür Güldür Show’ kadrosunda yer almayacağını açıkladı. Instagram'daki paylaşımında  “Çok güldürdük ve güldük. Her güzel şeyin bir sonu var” notunu düştü.

Oyuncu, albümüne zaman ayırmak için ekipten ayrıldığını açıkladı. Yener, Güldür Güldür ekibinde oynadığı skeçlerde en çok güldüren isimlerdendi.

''Güldür Güldür Ekibinde Yer Almayacağım''

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu, "Yeni sezonda Güldür Güldür Show ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi. Çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep "bizim dükkan" oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim. Kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zamanyanlarında olduğumu bilirler. Yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum" dedi.

Erdem Yener Güldür Güldür'den Ayrıldı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile