Çağlar Çorumlu'nun Son Durumu Açıklandı

Çağlar Çorumlu'nun Son Durumu Açıklandı

3.0

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu'nun acil olarak hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Fakat olayın ardından her hangi bir resmi açıklama ise yapılmamıştı.

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Çağlar Çorumlu'nun reklam çekimleri için sette bulunduğu sırada fenalaştığı ve acil olarak sete ambulans çağırıldığı belirtiliyor. Kısa sürede sete gelen ambulans içerisinde yer alan görevlilerin Çağlar Çorumlu'nun kalp krizi geçirdiğini fark etmesi üzerine hastaneye kaldırılığı ve zaman kaybetmeden ameliyata alındığı iddia edilmişti. 

Tüm bu ortaya çıkan haberler üzerine ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu tarafından sosyal medya hesabında açıklama yapıldı. Ünlü oyuncunun yapmış olduğu paylaşımdan da fark edileceği üzere çıkan haberlerin tamamen yalan olduğu görülüyor. İşte Çağlar Çorumlu'nun yapmış olduğu açıklama;

"Hakkımda çıkan reklam setinde rahatsızlanıp ambulansla hastaneye kaldırıldı" haberi yalandır. Sadece gerekli tetkikler ve kontroller yapılıp önlem alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederim.

Çağlar Çorumlu'nun Son Durumu Açıklandı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile