BTK 45 Bilişim Uzman Yardımcısı Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı

BTK 45 Bilişim Uzman Yardımcısı Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı

Ülkemizin siber saldırılara karşı korunması amacıyla genç Türk hackerlardan alım yapılacağı ve yüksek maaşlarla iş vereceği açıklanmasının ardından BTK yeni bir alımla daha gündeme geldi.

BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) için 45 bilişim uzman yardımcısı alımı yapılacağı Resmi Gazete'de yayımlanan ilanla açıklandı. Türkiye'nin sanal dünya içerisindeki gücünün korunması ve geliştirilmesi açısından büyük bir önem taşıyan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na alınacak olan 45 bilişim uzman yardımcısı için başvuruların en zaman başlıyacağı da gün yüzüne çıktı.

Başvuruları Kaçırmayın

Açıklanan bilgilerde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu için yapılacak olan uzman yardımcısı alımları başvurularının 16 Ocak 2017 - 20 Ocak 2017 tarihleri arasında kabul edileceği belirtiliyor. 

BKT Bilişim Uzman Yardımcısı Alımı Başvuru Adımları

Alıma başvurma isteyen adayların ilk olarak resmi BTK internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Elektronik olarak doldurulan formun ardından adayların istenilen belgeleri posta yoluyla veya şahsen 16 Ocak - 20 Ocak tarihleri arasında BTK Ankara binasına teslim etmeleri gerekiyor. Bu tarihler beklenmeden elektronik başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. 

11-12 Şubat 2017 Tarihlerinde Yazılı Sınav Yapılacak

Alım kapsamında 11 - 12 Şubat 2017 tarihlerinde yazılı sınav yapılacağı ve sınava girmeye hak kazanan adayların daha önceden BTK internet sitesi üzerinden ilan edileceği belirtiliyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile