BluTV Masum Adlı 60 Dakikalık Diziyi Seyirciye Sunuyor

BluTV Masum Adlı 60 Dakikalık Diziyi Seyirciye Sunuyor

İnternetin hayatın her alanında girdiği günümüzde dizi sektöründe de büyük değişimler meydana geliyor. İnternet televizyonu olarak hizmet veren BluTV tarafından dizi sektörüne bakış açısını değiştirecek yeni bir adım atıldı. 

60 Dakikalık 8 Bölümle Ekrana Gelecek

BluTV tarafından seyirciyle buluşturulacak olan Masum adlı dizi 60'ar dakikalık 8 bölümle ekranlara gelecek. Ünlü oyuncuların yer aldığı Masum dizisinin başarılı olması durumunda ise yeni sezonlarla gelmeye devam edeceği ifade ediliyor.

Birbirinden Ünlü Oyuncular

Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan gibi ünlü isimler yer alması iddialı bir girişin yapılacağının sinyallerini veriyor. 

Tüm bunların yanı sıra Masum dizisinin yönetmenliğini ise Seren Yüce üstleniyor. Ünlü yönetmenin Altın Portakal ödülüne sahip olması da dikkatlerden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.

BluTV mevcut durumda tamamen reklamsız bir içerik sunmakta olup Masum dizisinin de reklamsız bir şekilde ekranlara geleceği ifade ediliyor. Son açıklanan bilgilere göre dizi 2017 Ocak ayından itibaren izleyicileriyle buluşacak.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile