Beşiktaş'ın Genç Yıldızı Anderson Talisca Sakatlandı

Beşiktaş'ın Genç Yıldızı Anderson Talisca Sakatlandı

Beşiktaş'ın Portekiz takımlarından olan Benfica'dan kiraladığı 22 yaşındaki genç yıldız Anderson Talisca, Gençlerbirliği maçında sakatlandı.

Beşiktaş orta saha oyuncusu Talisca, 1-1 biten Gençlerbirliği sakatlandı. Benfica'dan kiralanan Anderson Talisca maç sırasında ters bastı ve sağ ayağının metatars denilen beşinci tarak kemiğinde kırık oluştu. Sağlık kurulu başkanı olan Dr. Sarper Çetinkaya tarafından Acıbadem Fulya Hastanesi'nde ameiyat edilecek olan Talisca'nın 3 ay gibi uzun bir süre yeşil sahalardan uzak kalınacağı tahmin ediliyor. Büyük umutlarla kiralanan Talisca, sakatlanınca Beşiktaş yönetiminde ve taraftarlar arasında moral bozukluğuna sebep oldu. Zaten kiralık olan Brezilya'lı yıldız futbolcunun böyle bir sakatlık geçirmesi ve 3 ay gibi bir zaman antrenmansız olması ve futbol oynayamacak olması ilerisi için de karamsarlığa neden oldu.

Anderson Talisca kimdir?

Doğum yeri Feira de Santana olan genç futbolcu Bahia / Brezilya doğumlu olup doğum tarihi ise 1 Şubat 1994'tür. Tam adı Anderson Souza Conceição olan 94 numara'lı olan Talisca 191 cm boyunda olup ofansif orta saha oyuncusudur. Alt yapı kariyeri Vasco da Gama ve Bahia olan futbolcu 2016 yılında Beşiktaş tarafından Benfica'dan kiralanmıştı.

Beşiktaş'ın Genç Yıldızı Anderson Talisca Sakatlandı

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile