Benzin ve Motorinde Büyük İndirim

Benzin ve Motorinde Büyük İndirim

Bayram tatilinin sona ermesinin ardından akaryakıt dağıtım şirketlerinden beklenen haber geldi. Alınan bilgiler doğrultusunda bu gece yarısından itibaren benzin ve motorin litre fiyatlarının güncelleneceği belirtiliyor. Sürücüleri sevindirecek olan bu haberin hangi ilde hangi oranlarla uygunacağı ise bilinmiyor. 

Benzinin Litre Fiyatı

Genel itibariyle akaryakıt dağıtım şirketlerinin verdiği bilgilerde benzinin litre fiyatında 13 kuruş, motorinin litre fiyatında 8 kuruş indirim yapılacağının altı çiziliyor. Bu noktadan yola çıkılarak ülkemizin başkenti Ankara göz önüne alındığında an itibariyle litresi 4,48 TL'den satışa sunulan benzinin litre fiyatı gece yarısından itibaren 4,35 TL'ye kadar düşecek. 

Motorinin Litre Fiyatı

Benzinin yanı sıra aynı şekilde motorinin litre fiyatı ise şu an için Ankara'da 3,87 TL'dir. Gece yarısından itibaren uygulanacak olan indirimin ardından ise motorinin litre fiyatının 3,79 TL seviyesine gerilmesi bekleniyor. Şirketler ve şehirler arasında ise küçük değişiklikler yaşandığı için farklı değerler ortaya çıkabilir.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile