Aziz Yıldırım Başkanlığı Bırakıyor mu?

Aziz Yıldırım Başkanlığı Bırakıyor mu?

Fenerbahçe Spor Kulubü'nün Başkanı Aziz Yıldırım görevini mi bırakıyor. 3 Temmuz sürecinde tutuklanan ve şuanda tutuksuz olarak yargılanması devam eden Fenerbahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım 9 Ekim 2015 karar davası için olumlu veya olumsuz sonuçlansa dahi görevini bırakacağı konusunda açıklamada bulunan Aziz Yıldırım'ın atacağı adımlar merak konusu.

9 Ekim Karar Duruşması

Fenerbahçe'nin Avrupa Kupaları müsabakalarından men kararının alındığı, Başkan Aziz Yıldırım'ın tutuklanarak cezaevine konulduğu sürecin karara bağlanacağı 9 Ekim sonrası Genel Kurulun toplanması bekleniliyor. Kararın her ne olursa olsun, başta Türkiye ve Avrupa ile hesaplaşmalarının devam edeceğini bildiren Başkan Aziz Yıldırım bu konuda çok kararlı gözükmekte.

Görevi Bırakır mı?

Fenerbahçe ve şahsına yapılan hareketlerin haksızlık olduğunu ve bunun hesabının sorulması için 9 Ekim sonrası yasal haklarını sonuna kadar kullanacağını söyleyebileceğimiz Başkan Aziz Yıldırım'ın, bu bağlamda görevine bir süre daha devam etmesi bekleniliyor. Avrupa'da ve Türkiye'de Fenerbahçe ve şahsına yapılan suçlama ve cezalardan dolayı hakkını savunarak görevinede devam edeceğe benzeyen Aziz Yıldırım, sonuç aldıktan sonra başkanlıktan ayrılacağa benziyor. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile