Atatürk Havalimanı'nda Uzun Kuyruklar Oluştu

Atatürk Havalimanı'nda  Uzun Kuyruklar Oluştu

THY’nin seferleri iptal ettiği açıklaması üzerine, seferleri iptal olan yolcular biletlerini değiştirmek için geldikleri Atatürk Havalimanı’nda bulunan THY bilet satış ofislerinin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

İstanbul’da etkili olan şiddetli kar yağışı ve olumsuz hava şartları hava ve kara trafiğini olumsuz bir şekilde etkiledi.

Trabzon’dan geldiğini ve Almanya’ya gitmek için uçak bileti aldığını ifade eden Hanife Azman, dün inişte herhangi bir sıkıntı yaşamadıklarını belirterek, Trabzon’da bir sıkıntı yaşamıyorlarsa buradan yurtdışına sıkıntı olmaması gerektiğini sözlerine ekledi. Yolcuların birçoğunun iş için seyahat ettiklerini söyleyen bir vatandaş herkesin işinin aksadığını ve buna mutlaka bir çare bulunması gerektiğini söyledi.

4 saatten beri bilet iadesi için kuyrukta beklediklerini belirten Regaip Bay ise, uçakların kalkacağından umutlu olmadığını belirterek tabeladaki bütün seferlerde iptal yazdığını söyledi. Almanya’da yaşadığını ve çalıştığı firmaya işe gelemeyeceğini söyleyen yolcu, mecburen İstanbul’da kalacaklarını ifade etti.

Bir yolcu ise dün 12.40’da ki uçaklarını kaçırdıklarını söyleyip, internette baktıklarında herhangi bir iptal seferi göremediklerini ve bu nedenle havalimanına geldiklerini söyledi. Buraya geldiklerinde seferlerin iptal olduğunu söyleyen yolcu, beklemek zorunda olduklarını ifade etti.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile