2018 Seat İbiza Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı

2018 Seat İbiza Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı

4.0

Seat'ın B segmentinde yer alan hatchback modeli İbiza yenilenen kasası ile satışa sunuldu. Oldukçe güzel bir tasarıma sahip olan yeni Seat İbiza 57.000 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. Şimdilik sadece 3 silindirli 1 litrelik benzinli ünite ile satışa sunulan yeni Seat İbiza'da Reference ve Style Donanım paketleri yer alıyor. 

Reference Donanım Paketinde Neler Var?

Yeni Seat İbiza'nın Reference donanım paketinde 15 inç alaşımlı jantlar, siyah yan aynalar ve kapı kolları, elektrikli yan aynalar yer alıyor. İç mekanında ise yol bilgisayarı, Cruise Control, 5 inç dokunmatik panel, Bluetooth, 6 hoparlörlü ses sistemi, çok fonksiyonlu deri direksiyon yer alıyor. 

Style Donanım Paketinde Neler Var?

Yeni Seat İbiza'nın Style donanım paketinde 15 inç alaşımlı jantlar, dönüşe duyarlı ön sis farı, led gündüz farı, led stop lambaları, gövde ile aynı renkte yan aynalar ve kapı kolları, elektrikli yan aynalar yer alıyor. İç mekanında ise otomatik klima sistemi, yol bilgisayarı, Cruise Control, 5 inç dokunmatik panel, Bluetooth, 6 hoparlörlü ses sistemi, çok fonksiyonlu deri direksiyon yer alıyor. 

Yeni Seat İbiza Fiyatları

  • Yeni İbiza Reference 1.0 Benzinli 75 hp S&S manuel şanzıman: 57.000 TL
  • Yeni İbiza Style 1.0 EcoTSi Benzinli 95 hp S&S manuel şanzıman: 64.000 TL
  • Yeni İbiza Style 1.0 EcoTSi Benzinli 115 hp S&S DSG otomatik şanzıman: 75.000 TL
2018 Seat İbiza Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile