2017 Seat Leon İndirim Kampanyası Başladı

2017 Seat Leon İndirim Kampanyası Başladı

İspanyol otomobil devi Seat'ın Leon modeli kendi segmentinde en çok satılan modellerinden biri olmayı başarmakta ve 2017 yılı satış hedeflerini tahmin edildiği üzere artırmaya devam etmektedir. Aracın ön plana çıkan sportif detaylarının yanı sıra teknolojik donanımları ve verimli motor seçenekleri de büyük bir ilgi görüyor. 

4 Bin 800 TL İndirim Yapılıyor

2017 yılının ilk günlerinden itibaren uygulamaya alınan kampanya kapsamında Seat Leon modelinin benzinli versiyonlarında büyük bir indirim dikkatleri çekiyor. Kampanya dahilinde yeni bir benzinli Seat Leon modeline sahip olmak isteyenlere özel olarak 4 bin 800 TL değerine varan indirimler sağlanabiliyor. 

Bunun yanı sıra benzinli versiyonları arasında yer alan Seat Leon 1.2 TSI 110 HP Style modeli de 62 bin TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Aracın giriş seviyesinde yer almasına rağmen oldukça teknolojik özelliklere sahip olduğu görülüyor.

Start stop sistemi, 5 inç dokunmatik ekran, bölgesel klima kontrolü ve 16 inç alaşımlı jantlar öne çıkan özellikler olarak Seat Leon modelinin Style donanım paketiyle birlikte sunuluyor. Tüm bunların yanı sıra araç 4,9 litrelik tüketim değeriyle de farkını ortaya koymayı başarıyor.

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile