2017 Samsung Galaxy A5 Teknik Özellikleri Açıklandı

2017 Samsung Galaxy A5 Teknik Özellikleri Açıklandı

Samsung büyük bir darbe aldığı Note 7 modelinden sonra yeni modellerini hız kesmeden satışa sunmaya devam ediyor. Farklı serilerde farklı modeller çıkarmaya başlayan firmanın çıkardığı modellerin büyük bir bölümünün performans açısından son derece başarılı olması büyük bir beğeni topluyor. 

2017 CES etkinliği kapsamında tanıtılması beklenen 2017 Samsung Galaxy A5 modelinin teknik detayları da gün yüzüne çıktı.

2017 Samsung Galaxy A5 Güçlü Donanım Özellikleri

5,2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan 2017 Samsung Galaxy A5 modelinin kalbinde Exynos 7880 Octa işlemci yer almakta olup 3 GB RAM ile performans değerleri üst seviyelere çıkartılıyor. 

Bunun haricinde cihazın bünyesinde 32 GB dahili hafızanın yer alması da dikkat çeken detaylar arasında yer almakta olup 300 mAh kapasitesindeki batarya da cihaza güç vermektedir. 

Kamerası Nasıl Olacak?

İlk çıkan bilgilere göre cihazın hem ön hem de arka kamerasının 16 MP çözünülüğüne sahip olacağını ortaya koyuyor. Fakat şuan için resmi bir açıklama bulunmuyor ve kameralarda ne gibi teknolojilerin kullanılacağı ise henüz bilinmeyenler arasında yer alıyor. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile