2017 Renault Scenic Fiyatları İngiltere'de Açıklandı

2017 Renault Scenic Fiyatları İngiltere'de Açıklandı

5.0

Fransız otomobil markası Renault'un Mpv aracı Scenic yenilendi. 1996 yılından beridir yollarda olan Scenic yenilenen kasası ile İngiltere'de satışa sunulmayı bekliyor. Yenilenen Renault Scenic'in iç mekan yenilikleri arasında gösterge panelinin yeniden sürücü tarafına alınması dikkat çekiyor. Selefindeki gösterge panelinin yerini ise dokunmatik ekran dolduruyor. Sonradan yerleştirilmiş tablet görünümü verilen dahili dokunmatik ekran navigasyon ve multimedya organlarını içeriyor. ,

Yenilenen Renault Scenic'in dış tasarımında ise ön camının dış tarafa doğru bombesi dikkat çekiyor. Ön camının büyük bombeli olarak sunulması yan aynalarının kenarında boşluk oluşmasına ve kelebek camlarının kullanılmasına neden olmuş. Ön cam bombesinin tavanda da devam ettiği yeni Scenic'in arka kısmı ise oldukça şık tasarlanmış. 2017 Grand Scenic'in arka kısmı ise Scenic'ten farklı olarak daha dik ve uzun tasarlanmış. 

2017 Renault Scenic Motor Seçenekleri ve Fiyatları

Yenilenen Renault Scenic'te 115 hp ve 130 hp güç çıkışları sunan 1.2 TCe benzinli motorlar yer alacak. Manuel şanzıman ile sunulacak olan bnzinli motorlar giriş seviyesinde yer alacak. 

Yeni Scenic'in dizel cephesinde ise 95 hp ve 110 hp güç üreten 1.5 litrelik dCi dizel üniteler, 130 hp ve 160 hp güç çıkışları sunan 1.6 litrelik dCi dizel üniteler yer alacak.

Yenilenen Renault Scenic İngiltere'de 21.455 Sterlin (84.135 TL) başlangıç fiyatı ile sunuluyor. Grand Scenic ise 23.375 Sterlin (91.700 TL) başlangıç fiyatına sahip. 

2017 Renault Scenic Fiyatları İngiltere'de Açıklandı
Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile