14 Aralık Çarşamba İstanbul'da Okullar Tatil Mi?

14 Aralık Çarşamba İstanbul'da Okullar Tatil Mi?

2.3

Günlerdir meteoroloji uzmanları tarafından sürekli olarak yapılan kar uyarları neticesinde an itibariyle İstanbul genelinde beklenen kar yağışı başladı. Öğleden sonra başlayacağı tahmin edilen ka r yağışının ikindi saatlerinde başladığı görülürken gözler trafikteki son duruma ve okulların tatil olup olmayacağına çevrildi.

Daha yeni başlayan kar yağışı ile birlikte İstanbulluların eve dönüşlerinde yoğun bir trafik yaşanabileceği ifade edilirken sürücülerin her hangi bir olumsuz duruma karşı son derece dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarılıyor. 

Akşam saatlerinde İstanbul'da kar yağışının daha da etkili olacağının tahmin edildiğinden dolayı 14 Aralık Çarşamba günü İstanbul'da okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyor. 

Şuan için yapılmış bir resmi açıklama olmasa da akşam saatlerinde İstanbul Valiliği tarafından okulların tatil olup olmayacağına ilişkin resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

Sosyal medya üzerinden öğrencilerin tatil istemeye başladıkları ve kar yağışını büyük bir sevinçle karşıladıkları dikkatlerden kaçmıyor. 

Haberi Puanlayın:   Berbat    Çok İyi

 


Yorum Yaz

güvenlik kodu güvenlik kodunu yenile