• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na şehit yanıtı

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na şehit yanıtı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tunceli’de donarak şehit olan 2 askerimizle ilgili eleştirilerine sert cevap vererek “Buralardan rant elde etmek istiyor” dedi ve askerlerimizin tehçizatının en çağdaş tehçizat olduğunu hatırlatarak “Sen bilmeden ne anlatıyorsun ya? Birkaç oy alayım diye milleti niçin kandırıyorsun ya?” ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan şöyle konuştu:

“BENİM DEDEM SARIKAMIŞ’TA DONARAK ŞEHİT OLDU”

“Tunceli’de 2 askerimiz donarak şehit oldu. İçişleri Bakanımız detayları sabahtan anlattı. Elbisesi mi yoktu, Bay Kemal buralarda uğraşıyor. Bak benim dedem Sarıkamış’ta donarak şehit oldu.

Yok elbiseleri mi yoktu şusu mu yoktu busu mu yoktu… Bay Kemal kendine buralardan rant edinmek istiyor… Bay Kemal, benim dedem Sarıkamış’ta tüfeğine sarılı olarak donarak şehit oldu. Bu ülkeyi bu devleti senin küçümsemeye hakkın değil.

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na şehit yanıtı ViDEO

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na şehit yanıtı

“SENİN ŞEHADET DİYE BİR ANLAYIŞIN YOK”

Senin şehadet diye bir anlayışın yok, derdin yok. Kurşunla şehit olmak da var, donarak elde etmek da. Bize elbise falan filan bunu anlatma. Askerimizin tüm teçhizatı en modern teçhizattır.

“SEN BİLMEDEN NE ANLATIYORSUN YA?”

Sen bilmeden ne anlatıyorsun ya? Birkaç oy alayım diye milleti niçin kandırıyorsun ya? Bu milleti, bu devleti küçümsemeye hakkın yok? Senin şehadet gibi bir inancın değil ya? Aileleri şehadete inanmış. Fakat sende bu yok.

Bittin, gittin ya. Bir şey yapamayacaksın. 15 Temmuz gecesi tanklardan kaçıp Bakırköy Belediye Başkanı’na sığınan adamsın. Bu ırk bundan böyle seni biliyor. 31 Mart’ta CHP de, halk müziği de senden kurtulacak.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: