• DOLAR
  5,3121
  % 0,63
 • EURO
  6,0105
  % 0,77
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
Erdoğan’dan Bahçeli’ye ‘Bekir Bozdağ’ Cevabı: Yol Arkadaşımı Ona Feda Edemem!

Erdoğan’dan Bahçeli’ye ‘Bekir Bozdağ’ Cevabı: Yol Arkadaşımı Ona Feda Edemem!

Cumhurbaşkanı Erdoğan grup toplantısında yaptığı açıklamada Devlet Bahçeli’ye cevap verdi. Erdoğan, Bahçeli’nin ‘Bekir Bozdağ’ açıklamasına, “Yol arkadaşımı ona feda edemem” yanıtını verdi.

“BİR GENEL BAŞKANA YAKIŞMADI”

Yapılan açıklamanın bir Genel Başkan olarak Bahçeli’ye yakışmadığını vurgulayan Erdoğan, “Tek tipçi bir metin özentisinin çocuklarımıza her sabah okutulmasının yeri var mıdır? Tüzük Komisyonu Başkanımızın kökeni ve meşrebi üzerinden eleştirilmesinin kime ne faydası vardır? Ben ayrımcı değilim diyeceksin, Tüzük Komisyonu Başkanımız benim milletvekilim, bakanlık yapmış arkadaşımıza, bakanımıza ayrıca hakaret, keza korkutma savuracaksın. Onun arkasından bizler varız. Bakanımıza karşın bu tehdidi ve hakareti doğrusu bir genel başkana yakıştıramadım. Bu çok üzücüydü. Buna yol arkadaşımı feda edemem. Benim bu yol arkadaşımızın ırkçılıkla alakası değil. Kökeni Kürt olabilir lakin kendisi bu millete hizmet etmenin şuurunda. Niye hedef saptırıyor, damgalama yapıyoruz” şeklinde konuştu.

BOZDAĞ, GÖZYAŞLARINA EGEMEN OLAMADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bekir Bozdağ ile ilgili yaptığı açıklamalara Bozdağ gözyaşları eşliğinde dinledi.

DEVLET BAHÇELİ, BOZDAĞ HAKKINDA NE DEMİŞTİ

Bozdağ’ın Andımızla ilgili yaptığı yorumlama sonrası MHP Lideri Bahçeli şu ifadeleri kullanmıştı: “Sayın Bozdağ Kürdüm, özgürüm diyebilir. Dilini tutan yoktur. Sus otur yerine diyen de yoktur. Buyursun, huy ve meşrebine müzahir değerlendirmesini yapsın. Türk milleti kendisini en hoş ve yüksek mevkilere taşımıştır. Fakat kendisi Türk milletini düşürmeyi aklından geçirmesin. Andımızı fıtrat ve köküne yerinde okumak isteyen varsa kendi bilir. Fakat Türk milletinin Andına kimse karışmasın, hiç kimse ortalığı karıştırmasın. PKK’lıyım, bölücüyüm, Kürdistan için çalışırım diyen varsa cezası bellidir, sonuçlarına katlanacaktır. Uyarıyorum, Sayın Bozdağ buna çok dikkat etsin. 81 ilde basın açıklaması yapan umulan bir sendikanın başkanı da koşul muhasebesi ve özeleştiriyi yapacak milliliği göstersin.”

Erdoğan, Bahçeli'nin Erdoğan, Bahçeli’nin “Yerelde İttifak Değil” Sözlerine Cevap Verdi: Biz de ‘Herkes Kendi Yoluna’ Deriz Bahçeli'den Yeni İttifak Açıklaması: Cumhur İttifakı Duruyor, Yerelde İttifak YokBahçeli’den Yeni İttifak Açıklaması: Cumhur İttifakı Duruyor, Yerelde İttifak Değil Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı Cinayetinin Detaylarını AnlattıCumhurbaşkanı Erdoğan, Cemal Kaşıkçı Cinayetinin Detaylarını Anlattı Bahçeli: Yerel Seçimlerde İttifak Beklentimiz KalmamıştırBahçeli: Lokal Seçimlerde İttifak Beklentimiz Kalmamıştır İttifaka Kapıları Kapatan Bahçeli'nin Andımızla İlgili Sözleri Salonu Ayağa Kaldırdıİttifaka Kapıları Kapatan Bahçeli’nin Andımızla İlgili Sözleri Salonu Ayağa Kaldırdı Bahçeli'den Af Çıkışı: Teklifimizin Arkasındayız. Gevşeme, Vazgeçme ve Geri Dönüş YokBahçeli’den Affetme Çıkışı: Teklifimizin Arkasındayız. Gevşeme, Cayma ve Geri Dönüş Değil Bahçeli'nin Yerel Seçim İçin İttifakı Bitirdiklerini Açıklamasının Ardından Dolar 5,86 Seviyesini GördüBahçeli’nin Lokal Seçim İçin İttifakı Bitirdiklerini Açıklamasının Arkasında Dolar 5,86 Seviyesini Fark Etti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: