• DOLAR
  5,2839
  % -0,37
 • EURO
  6,0005
  % -0,06
 • ALTIN
  227,8397
  % 1,10
 • BIST
  101.742
  % 0,01
Erdoğan komandolara seslendi: Fazla yakında darmadağın edeceğiz

Erdoğan komandolara seslendi: Fazla yakında darmadağın edeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, “İçindeki hainleri temizleyen kahraman ordumuz, o günden beri zaferden zafere koşuyor.” dedi.

“Fırat’ın doğusundaki terör yuvalarını darmadağın edeceğiz”

“Yurt içinde terör örgütü mensuplarına tarihlerinde görmedikleri darbeleri vuruyoruz.” diyen Erdoğan, “İnşallah çok yakında, bugün brövelerini takan komandolarımızın da desteğiyle, Fırat’ın doğusundaki terör yuvalarını da darmadağın edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Her Türk evladı kışlanın havasını teneffüs etmeli”

Bedelli olarak veya başka yöntemlerle sahiden askerlik yapmadan bu süreci geride bırakanların koskocoman kayıpta olduklarını bilmeleri gerektiğini gösteren Erdoğan buna ilişkili olarak, şunları kaydetti:

“Nüfusumuzun arttığı, buna karşılık ordumuzun mevcudunun değişmez kaldığı, hatta azaldığı bir durumda kuşkusuz yığılmaları durdurmak için bu stil uygulamalara gereklilik vardır. Ordumuzun tamamı profesyonel olsa bile her Türk evladının temel askerlik eğitiminden geçmesini ve ‘Peygamber ocağı’ dediğimiz kışlalarımızın havasını teneffüs etmesini önemli görüyorum.” 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ekonomide son dönemde birtakım spekülatif ataklara maruz kalmamız, dünyanın satın alma paritesine kadar en büyük 13’üncü, ulusal gelire kadar 17’nci ülkesi olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor.” diye konuştu.

Erdoğan, “Önümüze çıkartılan engeller ne olursa olsun ya bir yol bulacak ya bir yol yapacak ve onu mutlaka aşacağız.” vurgusunu yaptı.

“TSK’nın gücünü görenler şaşkınlığını üstünden atamadı”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Birilerinin ayağa kalkamaz ülkü getirdiklerini sandığı TSK’nın hakiki gücüne kavuştuğunu görenler hala şaşkınlığını üzerinden atamadı.” dedi.

“Asıl kaybedenin kendileri olduğunu göstereceğiz”

“Ülkemize verdikleri sözleri gerçekten fazla gülünç sebeplerle tutmayanlara, yeniden çok komik sebeplerle bize yaptırım uygulamaya kalkanlara belli başlı kaybedenin kendileri olduğunu göstereceğiz.” sözleriyle devamlı şöyle konuştu:

“Bize kapatılan her kapıya karşılık on kapıyı açarak, bize çıkartılan her zorluğa karşılık on kolaylığı devreye sokarak yatırımlarımızı sürdürmeye, ekonomimizi büyütmeye devam edeceğiz.”

öne meydana çıkan haberler

Büyük bomba! Zico ve Alex

Yonca Evcimik’ten takipçisine jet yanıt

İtalyanlar Trezeguet’yi duyurdu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: