• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Engelli Raporu İçin Hastaneye Giden Yaşlı Kadından, Doktora Suç Duyurusu: Bana ‘Tayyip’in Uşağı’ Deyip Tedavi Etmedi

Engelli Raporu İçin Hastaneye Giden Yaşlı Kadından, Doktora Suç Duyurusu: Bana ‘Tayyip’in Uşağı’ Deyip Tedavi Etmedi

Samsun Gazi Devlet Hastanesi ilginç bir hasta-hekim tartışmasına sahne oldu. Hastaneden heyet raporu almaya giden 79 yaşındaki Şahsenem Beker, doktorun mesaisinin bitmesine 10 dakika kaldığı gerekçesiyle muayene etmediği bahis edildi. Duruma sinirlenen ihtiyar kadın doktor hakkında şikayetçi oldu. Şikayet dilekçesinde ise “Doktor ellerini açıp, bana ‘Tayyip’in uşakları’ diye bağırdı.” dedi.

ENGELLİ RAPORU OLMAK İÇİN GİTTİ

İddialara göre, 26 Mart 2018 günü sabahtan mesaiyi saati başladıktan sonra 79 yaşındaki Şahsenem Beker kızıyla birlikte Gazi Devlet Hastanesine engelli raporu olmak için gitti.

Sözcü’de yer alan habere kadar, yaşlı kadın saat 09.30 sıralarında kardiyoloji doktoru olan F.A.’nın odasına geldi. Ancak hekim yerinde yoktu.Yaşlı bayan ve kızı diğer doktorlara denetim olmaya gitti. Saat 10.30 her yerde servise gelen anne ve kıza doktorun sekreteri “Hekim hanım hemen şimdi gelmedi” dedi.

Bir vakit daha bekledikten sonra saat 11.45’de bitmiş denetim için kardiyoloji servisine dışarı giden Beker, doktorun yerinde olduğunu fark etti. Fakat bu kere de sekreter yaşlı kadına beklemesini söyledi. Şahsenem Beker kapıda beklerken diğer bir hastanın içeriye alındığına tanıklık etti.

“TAYYİP SİZE BU HAKKI VERDİ DİYE”

Gerisinde doktorun saat 11.50 gibi haricen çıkıp, “Tayyip size bu hakkı verdi diye ben yemek yemeyecek miyim?” diyerek sinirli bir şekilde gittiğini iddia etti.

İKİ GÜN DAHA SONRA TEKRAR GELDİLER

Bu sözlerin arkasında evine döndüğünü anlatan ihtiyar bayan 2 gün sonradan baştan doktorun kapısını çaldığını anlattı. Şeker, kalp, damar tıkanıklığı, kas hastası olduğunu söyleyen Beker,”Doktor bana ‘Seni tetkik etmeme hakkım var. Fakat muayene edeceğim. Tayyip’in uşakları’ dedi. Gerisinde da erkek emniyet görevlisinin gözleri önünde elbiselerimin üstteki tarafını çıkarmamı istedi. İtiraz edecek oldum lakin raporu almaya ihtiyacım olduğu için ses çıkarmadım. Elbiselerimi çıkardım. Öylesine beni muayene etti. Ve raporuda olumsuz yazdı” diye konuştu.

3 GÜN DAHA SONRA HASTANELİK OLDU

3 gün sonradan Şahsenem Beker, bir anda rahatsızlandı ve ambulansla özel bir hastaneye gitgide artarak anjiyo oldu. Hastaneden çıktıktan sonra da polis merkezine gitgide artarak doktordan davacı oldu. Ihtiyar bayan doktor F.A.’yı Samsun Sağlık İl Müdürlüğüne de şikayet ettiğini söyledi.

Köpeğine Otomobil Çarpan Genç, Gözyaşlarına BoğulduKöpeğine Otomobil Çarpan Genç, Gözyaşlarına Boğuldu 20 Yaşındaki Sapık, 100 Yaşındaki Kadına Tecavüz Etti!20 Yaşındaki Sapık, 100 Yaşındaki Kadına Tecavüz Etti!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: