• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor! Hava Durumu Sunucusu, Programı Sırtında Bebeğiyle Sundu

Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor! Hava Durumu Sunucusu, Programı Sırtında Bebeğiyle Sundu

Meteorolog Susie Martin, Dünya Bebek Nakliye Haftası’na uyarı çekmek için ilginç bir usul kullandı. Susie Martin hava durumu programını 1 yaşındaki bebeğini sırtında taşıyarak sundu. Martin’in oğluyla hava durumu sunduğu video internette çabuk yayıldı ve 1,2 milyondan artı izleyiciye ulaştı.

PROGRAMI, BEBEĞİNİ SIRTINDA TAŞIYARAK SUNDU

Meteoroloji şirketi için çalışan sunucu ve meteorolog Susie Martin, çalışan ebeveynleri bebek kangurusu olarak aşina aparatı giymeye cesaretlendirmek nedeniyle canlı yayına oğlu ile çıktı. Martin hava durumu programını 1 yaşındaki bebeğini sırtında taşıyarak sundu.

ÇOCUK PROGRAMIN BAŞINDA UYUYAKALDI

Martin program başlarken, “Oğlum hava durumu tahmininde yardım edecek” dedi ancak çocuk daha programın başında uyuyakaldı.

“BEBEĞİM RAHATKEN, BIRÇOK İŞLE AYNI ANDA UĞRAŞABİLİYORUM”

“Sanıyorum, bebekleri bakımlı ettirmenin en iyi yollarından biri. Benim için şahane bir şey çünkü bebeğim epeyce rahatken, bir yana çoğu işle aynı anda uğraşabiliyorum” diyen Martin, “Bu aparat benim meslek yapabilmemi sağlarken aynı zamanda bir anne gibi hissetmemi sağlıyor” yorumunda bulundu.

VİDEO 1.2 MİLYONDAN FAZLA İZLEYİCİYE ULAŞTI

Martin’in oğluyla hava durumu sunduğu video internette tez yayıldı ve 1,2 milyondan artı izleyiciye ulaştı.

Sosyal medyada oğlu ile sunduğu programın aniden yayılması ardından oluşan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Martin, “Burada tek mesaj, benim bu ürünü seviyor olmam. Çalışan bir anne olarak diyebilirim ki işimi yapmama yardımcı bu aparatı göstermek hoş bir şey” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: