Down Sendromu Derneği’nden alkışlanacak proje

Down Sendromu Derneği’nden alkışlanacak proje

Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine tarafından, dans ritimleriyle hayatlarına değer katan ve izleyicilerini kendilerine hayran bırakan Down sendromlu Dans+1 grubu üyesi 16 genç, hemen özel davetlerden gelecek teklifler için gün sayıyor.

Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri

Down sendromlu gençlerin toplumun pek çok alanında olduğu gibi sanatsal faaliyetlere de başarı ile katılabileceğini göstermeyi amaçlayan DSD Dans+1 by Hilton Bomonti grubu, uzmanlar eşliğinde aldıkları eğitimi tamamladı. Hilton İstanbul Bomonti ve Down Sendromu Derneği’nin ortaklaşa çalışmaları ile kurulan dans grubundaki gençler, yeteneklerini seyirciyle paylaşıp, onlarla birlikte keyifli anlar geçirmek için etkinlikler ve organizasyonlara davet edilmeyi istiyor. 

Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri

Sergiledikleri dans gösterisi ile duygu dolu anlar yaşatan ve herkes tarafından büyük alkış toplayan Dans+1 grubu üyeleri gelen alkış üzerine bir kez daha sahneye çıkarak dans gösterileri gerçekleştirdiler. Şebnem Çapa ve Zeynep Çarmıklı’nın da danslarına eşlik ettiği bu anlarda ortaya bir hayli renkli görüntüler çıktı. Gerçekleşen etkinliğe; Hande Ataizi, Onur Tuna, Özgün, Tuğçe Karabacak, Şebnem Çapa, Zeynep Çarmıklı, Rıfat Elhadef, Marina Elhadef, Ediz Elhadef, Faruk Süren, Tilda Kuyumcuyan, Gabriela Palatchi, Sima Lodrik gibi iş, cemiyet ve sanat camiasından birçok isim katıldı.

Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri

“BİTLENDİK!”

Etkinlik öncesi basın mensuplarının sorularını tüm içtenliğiyle yanıtlayan Hande Ataizi, ‘Bitlendik’ çıkışıyla herkesi şaşkına çevirdi. Samimi ve içten bir röportaj veren Ataizi, “Bende Leon’da bitlendik arkadaşlar. Benden mi oğluma geçti yoksa ondan mı bana geçti bilmiyorum ama enteresan bir süreç geçirdik” dedi. 

Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri Hande Ataizi: Bitlendik! - Magazin haberleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: