• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dilan Çıtak: ‘Keşke beni muhalif olacağim kişilerle emrindeki yanlamasına getirseler’

Dilan Çıtak: ‘Keşke beni muhalif olacağim kişilerle emrindeki yanlamasına getirseler’

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak TRT FM’de Michael Kuyucu’nun programında kendisini Aleyna Tilki ile kıyaslayanlara cevap verdi. Dilan, “Aleyna Tilki ile ilgili hiçbir şey söylemedim. Sadece tıklanma konularında yaşanan tartışmaların baş mimarı olduğu için ‘tarzı bana uygun değil’ dedim” şeklinde açık sözlülük getirdi. Aleyna Tilki ile kendisi aralarında polemik oluşturulmaya çalışıldığını kaydeden Dilan, “Keşke beni muhalif olabileceğim kişilerle tabi yanlamasına getirseler” dedi. 

Ilk Olarak benim kimseyle polemik yapma derdinin olmadığı için ad vermenin yanlış olduğunu söyleyen Dilan Çıtak, “Boşu Boşuna böyle bir isim kullanıp fazla önemsiyormuşum veya fazla değerliymiş gibi prim yaptırmam kimseye. Bundan dolayı da gerçekte beğenmediğim birisi varsa adını söylemem. Katıldığım bir programda Aleyna Tilki olayı fazla abartıldı. Bana beğenmediğim isimleri sordular. Ben beğenmediğim isimleri söylemedim, beğendiğim isimleri saydım; İdo, Edis, Sıla herkesi söyledim. Natürel oysa kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Bana “Aleyna Tilki’yi beğeniyor musun?” diye sordular ifadelerini kullandı.

“Kimsenin adıyla prim yapmaya ihtiyacım yok”
Piyasada sesi olmayan, güzelliğiyle, magaziniyle bu işi yapan bir sürü şarkıcı olduğunu bildiren Dilan, “Ama kalkıp da ben bunun peşine düşmem, bu kadar zamanım değil. Benim yaşım daha fazla genç ve daha ikinci single’ımdayım. 60 yaşındaki bir insanın pişmanlığını oynamayacağım hiçbir vakit. Bedbaht bir durumda değilim fakat ona buna sataşayım. ‘Prim yapıyor’ dediler. Ben İmparator İbrahim Tatlıses gibi bir sanatçının kızıyken kimsenin adıyla prim yapmaya ihtiyacım yok. O yüzden böyle şeylere hiç gerek değil. Tarzı benim tarzım yok. Sesi var mı, yok mu konusunda ise; “Daha 18 yaşında ve 18 yaşındaki bir insanın olduğu kadar var, lakin ilerleyecek” dedim. Bunu aldılar başlık yaptılar ve “Bu ad üzerinden prim yapıyor” dediler. Ben ad vermem, bana soruldu açıklama yaptım. Bu da Aleyna Tilki’nin işine yaradı, yeniden konuşuluyor. Ben bu işe yıllardır emek veriyorum ve doğal olarak da bu durumdan rahatsız oldum. Keşke beni rakip olacağım kişilerle tabi yana getirselerdi” dedi.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: