• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Dev Otobüs Firması Pamukkale Turizm de Konkordato İstedi

Dev Otobüs Firması Pamukkale Turizm de Konkordato İstedi

Cafer Sadık Bababalım tarafından kurulan Pamukkale Turizm önceki gün İzmir Ticaret Mahkemesine başvurdu. Pamukkale Turizm için 3 aylık geçici mühlet kararı verildi. Şirket faaliyetlerinin denetiminin sağlanması için geçici konkordato komiser heyeti atandı.

FIRMA NAKIT SIKINTISI ÇEKİYOR

Şirketin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya tarafından, işyeri peşin para sıkıntısı yaşıyor. Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Başkanlı’ğı göre yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Pamukkale Turizm olarak 56 sene önce Denizli’de Bababalım ailesi göre kurulduk. İçinde bulunduğumuz ekonomik şartların yarattığı olumsuzluklar sonucu borçlarımızı yapılandırmak zorunlu hale geldi. Bu kısa yapılandırma ve planlama sürecinde amacımız, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız, yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesinin haklarını korumak ve yolumuza fazla daha sağlam adımlarla devam etmektir.

OTOBÜS SEFERLERİNDE DEĞIŞTIRME OLMAYACAK

Seferlerimizde hiçbir değiştirme olmayıp, olağan seyrinde devam edecektir. Ülke ekonomimize istihdam sağlamayı ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmayı aynı sorumluluk bilinci ile sürdüreceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi seçim eden, 7’den 70’e tüm yolcularımızın bu geçici süreçte de bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır.”

Çamlıca Camii'ni Yapan Firma da Konkordato İlan EttiÇamlıca Camii’ni Yapan Işyeri da Konkordato Ilan Etti Günaydın Group Konkordato İlan Etti!Günaydın Group Konkordato Bildiri Etti! Süt Ürünleri Devi Yörsan Konkordato İlan Etti!Süt Ürünleri Devi Yörsan Konkordato Ilan Etti! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün İtalyan Ortağı Astaldi Konkordato İlan EttiYavuz Sultan Selim Köprüsü’nün İtalyan Ortağı Astaldi Konkordato Duyuru Etti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: