• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan fazla kayda değer Münbiç mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan fazla kayda değer Münbiç mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Yerel seçimler

24 Haziran seçimlerinde sandığa gitgide artarak tercihte bulunan her bir vatandaşıma teşekkür ediyorum. Rabbim yol arkadaşlığımızı daim eylesin. Bugün buraya 4 bini aşkın bilirkişi çavuşumuzu eğitimlerini bitirdiler buradan bir yolculuğa çıkacaklar. Bunlar komando. Hepsi kahramanlar. Ülkemizin dört bir yanını koruyacaklar. Onlara bugün bröve taktık ve uğurladık. Önümüzde yeni bir tercih var. Her Zaman birlikte sandığa gidecek 5 yıl süresince bizlere ve şehrimize hizmet edecek yerel idarecilerimizi belirleyeceğiz. Çok çalışacağız. Isparta merkez ilçeleriyle beraber. İşi hafife almayacağız. Siz isterseniz olur. Karar merci sizsiniz.  

Münbiç mesajı

Çok şiddet coğrafyalarda emniyet kuvvetlerimiz terör örgütlerine kan kusturuyor. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar bu millete ihanet edeni oralarda bırakmayacağız. Bölücü terör örgütü tarihinin en büyük hezimetini yaşıyor. Telsiz konuşmalarından ne nesil bir yenilmişlik duygusu içinde olduklarını dinliyoruz. Şehitlerimiz olmuyor mu oluyor, içimiz kan ağılıyor ama biz şunu da biliyoruz; Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz onlar diridirler oysa siz bilemezsiniz.

Kanallar açtılar o kanallara bunları gömdük. Şu Anda de Münbiç’te kanallar açıyorlar. Bu ne demektir; “biz mezarı hazırladık gelin defin merasimini yapın” oraya da girilecek. Çünkü bize söz verdiler 90 günde terk edeceğiz dediler terk etmediler. Gereği yapılacak. 

Muhtarlara dikkat

Bölgedeki vatandaşlarımız üzerinde artık örgüt baskısı az kalsın kalmadı. Şimdiden bir takım muhtarları arayıp korkutma ediyorlar. Biz de şimdi Isparta’dan tüm muhtarlara sesleniyorum. Geçmişteki gibi bu adamlardan korkarak bu alçaklardan bu katillerden korkarak eğer bu vatan topraklarını satacak olursanız ona kadar bu halk size vergi ödüyor, maaş ödüyor, bu halk size hakkını helal etmez, biz de bunun hesabını size sorarız. 

Kayyumlar tamamen vatandaşlarımız uzun yıllar daha sonra belediyelerde hizmetle yatırımla tanıştı. Keza turizmde ayrıca altyapıda bu şehirlerde fazla ciddi bir hareketlenme var. Türkiye’nin geleceğinde terör örgütlerine ve bu örgütlere kapı kulluğu yapan hiç kimseye yer yoktur. 81 vilayette hizmet için yol, köprü, okul yapılması için devlete ödenen vergilerin çukurlara gömülmesine dağlara saçılmasına müsaade etmeyeceğiz. Bölücü örgütün belediye başkanı devir etmesine de belediye imkanlarının büyük kasaba eşkiyalarına peşkeş çekilmesine de katiyen tahammülümüz olamaz.

Terör örgütleriyle uğraş

Dünyanın en eli kanlı terör örgütlerini üzerimize saldılar. Suriye ve Irak’ta yaptığımız hamlelerle katiller ordusunu bozguna uğrattık. FETÖ eliyle ülkemizi topyekün işgale yeltendiler. Namlulara göğsümüzü siper ederek bu girişimi de püskürttük. 15 Temmuz gecesi sizlerle beraber FETÖ’cü hainlere ve bu hainleri üzerimize salan ağababalarına unutamayacakları bir ders verdik. Isparta’da 100 kilo altın bulundu. 5 milyon dolar para bulundu. Burada bu işi yürüten onların imamları kadar. Bunların ne olduğunu anlayın bak Isparta’ya da böyle girmişler. Bunlar da işe yaramayınca ekonomi üzerinden bizi sınamaya kalktılar. Yine başaramadılar. 

‘Ameliyatlar durdu’ iddiası

Bu asıl muhalefetin başındaki zat geçenlerde almış eline bir kağıt paçavra, neymiş Gazi’deki bir hastanede oraya talimat gitmiş artık ameliyatlar yapılmayacak. Ben zaten onun ne mülk olduğunu biliyorum. Onu ben SSK’dan tanırım. SSK’yı nasıl çökerttiğini bilirim. Bunlar ölüleri bile rehin aldılar. Bay Kemal hastanelerde ameliyat durdu mu durmadı mı gel de Isparta’da şehir hastanesine bak. Yahu yalan olur da böylesi olur mu? Bu ne vicdansızlıktır. Atıyorsan titiz at. En dinç olduğumuz alandan bizi vuracağını zannediyorsun. Vah zavallı, sen bittin tükendin sen.

Memleketin üstüne bir acı sakız gibi yapışan esas muhalefete sahibiz. Bu ülkeyi senelerce IMF kapılarında süründürenler kendileri değilmiş gibi sabahleyin akşam ahkam kesiyorlar. Geçmişlerindeki hesaplı mandacılık lekesini temizlemek yerine, bir de utanmadan hesaplı serbest dersi vermeye yelteniyorlar. Başlıca muhalefet partisi kendi tarihiyle yüzleşene kadar ipliklerini pazara çıkarmaya devam edeceğiz. Bunların tarihi kimi vakit Mussolini’nin faşist rejimine selamlama göndermelerle, kimi süre Nazi Almanya’sına övgülerle kimi zaman da Amerikan bayrağıyla poz vermelerle doludur.  

 

öne meydana çıkan haberler

Makyajı silince reel ortaya çıktı

Jailson’da korkutan şüphe

Görünce elbiseleriyle suya girdiler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: