• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pankart Açan ODTÜ’lülerle İlgili Davasını Geri Çekti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pankart Açan ODTÜ’lülerle İlgili Davasını Geri Çekti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ODTÜ’lü öğrenciler hakkında açtığı davayı geri çekti. Erdoğan’ın avukatı tarafından mahkemeye bahşedilen dilekçede, “Atılı suçtan nedeniyle yapılan soruşturma sürecinde sanıkların eylem sebebiyle üzüntü ve özür içeren beyanları, sanıkların genç ve öğrenci oluşları da dikkate alınarak cumhurbaşkanımız göre sanıklarla ilgili vaki şikayetimizden feragat edilmesi talimatı verilmiştir” denildi.

ERDOĞAN, ÖĞRENCİLERE NEHIR DAVETİ YAPMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğrencilere geçtiğimiz günlerde akarsu daveti yapmıştı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki röportaj 45 dakika sürmüştü.

GÖZALTILARDAN DUYDUĞU RAHATSIZLIĞI DİLE GETİRDİ

Görüşmenin oldukça dostça bir havada geçtiği, Erdoğan’ın da bu gözaltılardan duyduğu rahatsızlığa atıfta bulunan sözler kullandığı kaydedilmişti.

ÖĞRENCİLER BİR VAKIT ESIR KALMIŞTI

Pankart nedeniyle ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ soruşturması başlatılmış, bu kapsamda dört kişi 11 Temmuz’da tutuklanmıştı. Dört kişiye bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası talep edilmişti.Öğrenciler 10 Ağustos’ta tahliye edilmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tayyipler Alemi” Pankartı Açan ODTÜ’lülere Yerli Telefon Hediye Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, ODTÜ Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Öğrencilerle GörüştüCumhurbaşkanı Erdoğan, ODTÜ Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Öğrencilerle Görüştü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: