• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu’nun Gözü Paradan Başkasını Görmüyor, Milletin Önüne Çırılçıplak Çıkacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu’nun Gözü Paradan Başkasını Görmüyor, Milletin Önüne Çırılçıplak Çıkacak

Partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun Kaşıkçı cinayetiyle ilgili açıklamalarına değindi. Erdoğan, “Kılıçdaroğlu’nun gözü paradan başkasını görmüyor. Çırılçıplak siyasetle milletin önüne çıkacak.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şunları söyledi:

“TAVRI İÇLER ACISI”

Ana muhalefet partisinin takındığı konuşma gerçekten içler acısı. Türkiye Cumhuriyeti devletinin devlete ait bilgilerine itibar etmiyor, olayı olayın zanlısı olan bir kısım çevreler üzerinden değerlendiriyor.

“CİNAYETE BÖYLE ÇARPIK ŞEKİLDE BAKMASINI BEKLEMİYORDUM”

Bu ülkeyle bu milletle irtibatlı olmadığını bildiğimiz CHP Genel Başkanı’nın kaba bir cinayete böyle bir çarpık şekilde yaklaşmasını beklemiyordum.

“ÇIRILÇIPLAK SİYASETLE MİLLETİN ÖNÜNE ÇIKACAK”

Bay Kemal, anadan doğma bu siyasetle milletin önüne çıkacaktır. Söyledikleri, kendisinin ne kurallardan, sözleşmelerden, usullerden haberi olmadığını gösteriyor.

“HER ŞEYE PARA GÖZÜYLE BAKIYOR”

Bu kişinin banka sahibi olan bir partinin başında olmasından gerek, her şeye para gözüyle bakıyor. Bu kişinin aklı fikri parada, Allah ıslah etsin. Karşımızdaki kişi asıl muhalefet partisinin genel başkanı. Bu sıfatı taşımasa ademe mahkum edeceğiz. Milletimize karşı sorumluluklarımız cevap vermeye mahkum bırakıyor. Harcadığımız zamana acımıyor değiliz.

KILIÇDAROĞLU NE SÖYLEDİ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz’e yönelik “Tutukladığınız 18 kişinin yargılanması İstanbul’da yapılsın” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, “Beyefendi, onlar senin himayende yurt dışına çıktı”, “Katilleri para karşılığında özgür bıraktın” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: