• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fırsatçılık Yaparak Ülkemizi Can Evinden Vuranları Unutmayız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fırsatçılık Yaparak Ülkemizi Can Evinden Vuranları Unutmayız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır’da AK Parti İl Başkanlığı yemeğinde konuştu. Ekonomide yaşanan dalgalanmayla ilgili açıklamalarda yer alan Erdoğan, “Üzerimize kur, faiz, enflasyon ile yüklendiler. İşleri yoluna belirlemek elbette basit değildi. Eski dönemlerde böyle koşul felaketle sonuçlanırdı. Biz bu sıkıntıyı çözdük, çözeriz fakat fırsatçılık yaparak ülkemizi hemen hemen can evinden vuranları da unutmayız.” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

”DİYARBAKIR’DA İSTEDİĞİMİZ SONUCU ALAMADIK”

”Diyarbakır’da istediğimiz sonucu alamadık. Buna karşın biz eksiği Diyarbakırlı kardeşlerimizde yok kendimizde arıyoruz. Bundan daha sonra daha çok çalışacak ve Diyarbakır’da minimum ülke genelindeki bir oy desteğine ulaşacağız. Sorun her neyse bulacağız ve çözeceğiz.”

”5 AYLIK SÜRE VAR”

”Bizim hiçbir zaman isimlerle işimiz olmadı. Milletimizin yolunu takip ettik. Diyarbakır’da da bizi bu yol nereye çıkartırsa oraya gideceğiz. En isabetli adaylarla seçime gireceğiz ve Allah’ın izniyle neticeyi alacağız. Diyarbakır’da gönüllerimiz bir olduğunda seçime değin olan 5 aylık vakit ziyadesiyle bize yeter.”

”FIRSATÇILIK YAPANLARI UNUTMAYIZ”

”Üzerimize kur, faiz, enflasyon ile yüklendiler. İşleri yoluna ayarlamak kesinlikle kolay değildi. Eski dönemlerde böyle durum felaketle sonuçlanırdı. Gereken tedbirleri aldık, mekanizmaları oluşturduk, irtibatları kurduk ve durumu kısa sürede denetim altına aldık. Dış saldırılar kadar içerideki fırsatçılar da canımızı sıktı. Biz bu sıkıntıyı çözdük, çözeriz ama fırsatçılık yaparak ülkemizi yaklaşık olarak can evinden vuranları da unutmayız. Önceliğimiz üretimi, ihracatı, istihdamı baştan şaha kaldırmak. İhracatta çok iyi gidiyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: