• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CHP’li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Edip AK Parti’ye Geçti

CHP’li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Edip AK Parti’ye Geçti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine yan Gülüç Beldesi Belediye Başkanı CHP’li Gökhan Demirtaş, partisinden istifa ederek AK Parti’ye geçti ve belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

CHP’DEN İSTİFA EDEREK AK PARTİ’YE GEÇTİ

2014 yılında CHP’den namzet olarak Gülüç Belediye Başkanı olan Gökhan Demirtaş, AK Parti’ye geçti. Demirtaş, AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı’na gitgide artarak üyelik formunu imzalayıp Gülüç Belediye Başkanlığı namzet adaylığı başvurusunda bulundu. Gökhan Demirtaş, 2009 yılında AK Parti’den belediye meclis üyeliği yaptığını söyledi. AK Parti’nin desteğini alarak yoluna devam edeceğini açıklayan Demirtaş, şöyle dedi:

“YOLUMUZA AK PARTİLİ OLARAK DEVAM EDECEĞİZ”

“Bu saatten sonradan yolumuza AK Partili olarak devam edeceğiz. Gülüç’teki hizmetlerimizi daha da süratli gitmek amacıyla devletimizin imkanlarında muamele etmek istiyoruz. İlçe Başkanımızla, belde başkanımızla ve kıymetli arkadaşlarımızla beraber yatırım amaçlı daha çok hizmetler yerine getirmek için AK Parti’nin desteğini alarak yola devam etmeyi düşündük. Daha öncede AK Parti’deydik, yeniden AK Partili olarak bu göreve sürdürmek istiyoruz. Vekillerimizle, ilçe başkanımızla, belde başkanımızla görüşüp bu karara vardık. AK Parti camiasına ayrıca de bizim tarafımıza hayırlı şanslı olsun diyorum.”

“DEMİRTAŞ’IN PARTİMİZE KATILIMININ HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır da Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın partilerinde görev almış işine düşkün bir birey olduğunu söyledi. Demirtaş’ın beldesine AK Parti ile daha büyük hizmetlerde bulunacağına inandığını ifade eden Çakır, “Demirtaş’ın partimize katılımının şahsına, ailesine, Gülüç’ümüze, Ereğli’mize, Zonguldak’ımıza ve AK Partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: