• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Ceren Hindistan, Hakim Karşısına Çıktı!

Ceren Hindistan, Hakim Karşısına Çıktı!

Lerzan Mutlu’nun Ceren Hindistan’a açtığı hakaret davasına devam edildi. Duruşmanın kapalı yapılmasına yönelik talep reddedildi. Ceren Hindistan, “Fazla yakın iki arkadaşım için yazmıştım, adsız olan paylaşımımı neden üzerine alındı anlamıyorum. Kendisini tanımam adını öncelikle duyuyorum” dedi.

Ceren Hindistan

2 YIL 4 AYA DEĞIN HAPİS İSTENİYOR

Lerzan Mutlu bir dönem moderatörlüğünü yaptığı programda Ceren Hindistan ile ilgili çıkan haberleri yorumlamıştı. Programdan daha sonra Ceren Hindistan sosyal ağ üzerinden hakaret içerikli bir paylaşımda bulunmuştu. Lerzan Mutlu bunun üzerine Hindistan’dan davacı olmuş, 2 sene 4 avuç içi dek hapis talebiyle “hakaret davası” açıldı. İstanbul Asliye Canice Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmada her iki taraf avukatları ile birlikte hazır bulundu. Mahkeme Ceren Hindistan’ın avukatının duruşmanın kapalı yapılması yönündeki talebini reddederek duruşmayı başlattı. Savunma yapmak için söz alan davalı Ceren Hindistan, Lerzan Mutlu’yu kendisine dava açana değin hiç tanımadığını ve ismini duymadığını söyledi. Hindistan, “Sosyal medyadaki sözlerimde çok yakın iki arkadaşımı kastetmiştim. Durum üzerinden 3,5 sene geçtiği için isimlerini hatırlamıyorum. Hem ad kullanılmayan bir paylaşımı niçin üstüne alınıyor” dedi.

“HAKARET IÇEREN BİR YORUMUMUZ OLMADI”

Davalı avukatı ise o dönem Ceren Hindistan’ın 3 gün önce doğum yaptığını ve lohusa dönemindeki kadının hal ve tavırlarının Türk toplum yapısında anlayışla karşılandığını belirtti. Mahkemede beyanda yer alan Lerzan Mutlu, “Moderatörlüğünü yaptığım programda önümüze haberler gelir ve biz onları toplumsallaştırarak yanlışsa hatalı olduğunu söyleyerek yorumlardık. Ben moderatörlük yapardım, arkadaşlar yorumlardı, ben de katılırdım. Türk örf ve adetlerimizde var olan evliliğin üzerine başkasıyla çocuk yapılmasının doğru olmadığını söyledik. Hakaret içeren bir yorumumuz olmadı” dedi. Mutlu hem “Durum tarihinde bizim programımız bittikten 1 saat daha sonra paylaşım yapıldı” dedi. Mahkeme eksiklerin tamamlanması için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Ünlü Oyuncu Ceren Hindistan Spor Salonlarına Bomba Gibi Geri DöndüMeşhur Oyuncu Ceren Hindistan Spor Salonlarına Bomba Gibi Geri Döndü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: