• DOLAR
  5,3075
  % 0,54
 • EURO
  6,0078
  % 0,72
 • ALTIN
  226,4565
  % 0,43
 • BIST
  101.729
  % -0,96
Başkent Kulislerini Sarsan İddia: Bahçeli, Erdoğan’a 6 Kişinin İsmini Verdi

Başkent Kulislerini Sarsan İddia: Bahçeli, Erdoğan’a 6 Kişinin İsmini Verdi

Yerel seçimlerde ittifak yapmaları beklenen AK Parti ve MHP’den peş peşe gelen direktifler siyaset arenasında deprem etkisi yarattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli’nin yerel tercih öncesi karşılıklı açıklamalarla ‘ittifak yok’ mesajı vermesi, tartışmaları da beraberinde getirdi.

“BAHÇELİ, 6 KİŞİNİN İSMİNİ VERDİ”

Cümbür Cemaat bu sürece gelinmesinin sebeplerini merak ederken Özgürlük yazarı Hande Fırat, fazla konuşulacak bir iddiayı gündeme getirdi. MHP’li bir kaynağından fazla önemli bilgiler aldığını belirten Fırat, MHP lideri Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “işbirliğinin bozulması için özel uğraş sarf ediyorlar” diyerek 6 kişinin ismini verdiğini öne sürdü.

İşte Hande Fırat’ın yazısındaki ilgili kısım;

iddiaya göre Bahçeli son görüşmelerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Yanınızdaki altı isim işbirliğinin bozulması için özel uğraş sarf ediyor” dedi ve bu altı ismi tek tek saydı. MHP’li kaynağım, benimle de paylaştığı altı üst seviye ismin iki partinin işbirliğini dağıtmak için mücadele sarf ettiğine inanıyor. Bu isimleri önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklayıp açıklamayacaklarını göreceğiz.

Belli Başlı merak edilen ise müşterek eleştiriler, bakış ayrılıkları, sert açıklamaların gerisinde iki liderin devam edecek mesajı verdiği Cumhur İttifakı’nın parlamentoda nasıl çalışacağı… MHP’li üst seviye yönetici, “Memleket meselelerinde, Türkiye’nin beka sorununda MHP her zamanki politikalarını devam ettirir” dedi.

Erdoğan'dan Bahçeli'ye 'Bekir Bozdağ' Cevabı: Yol Arkadaşımı Ona Feda Edemem!Erdoğan’dan Bahçeli’ye ‘Bekir Bozdağ’ Cevabı: Yol Arkadaşımı Ona Feda Edemem! Bahçeli'den Yeni İttifak Açıklaması: Cumhur İttifakı Duruyor, Yerelde İttifak YokBahçeli’den Yeni İttifak Açıklaması: Cumhur İttifakı Duruyor, Yerelde İttifak Değil “Kendi Göbeğimizi Keseceğiz” Diyen Bahçeli’yi Üzecek Yerel Tercih Anketi Erdoğan, Bahçeli'nin Erdoğan, Bahçeli’nin “Yerelde İttifak Yok” Sözlerine Yanıt Verdi: Biz de ‘Cümbür Cemaat Kendi Yoluna’ Deriz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: