• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Arda Turan’dan yeni izah etme

Arda Turan’dan yeni izah etme

Arda Turan’ın açıklaması şu şekilde:

“Konu ‘Arda Turan’ olunca, magazin medyası gerçekleri yok dedikoduları seçim ediyor. Bu hep böyle oldu. Lakin bu kez, her defasından öbür olarak beni çirkin bir kötüleme ile yalnızca kamuoyunun önüne değil, 8,5 aylık gebe eşimin de önüne attılar. O gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. Orada yer alan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi minik düşürecek bir diyaloğa asla ve katiyen girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim.

Lakin üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiriyle tek bir sözcük kullanmayı seçim ediyorum; “YALAN”. O gecenin başlangıcında olanlarla ilgili diğer hiçbir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.

Bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. “Diğer birisi olsa böyle sert bir tepki verir miydin?” derseniz, hayır vermezdim. Lakin geçmişte yaşananları bilenler için niçin böyle davrandığımı bilmek şiddet olmayacaktır. yine de fazla bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi denetleme etmeyi öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada ayrıca özel hayatımda yapabilmeliyim.

Yarın bir tanımlama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim. Fakat bu birkaç cümlenin muhatabı, eşim Aslıhan’dır. Yaptığım her şeyi kendi vicdanıma açıklayabilirim. Bir tek şey hariç; sebebi ne olursa olsun, birkaç gün sonradan doğurmak üzere olan eşimi evde bırakıp geçe geç saatte bir davet mekânına gittim. Bu hareketim sonrasında kendimi maruz bıraktığım bunca iftira ve ardından olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve içim yanıyor.

Hakkımdaki iftiralar ve yalanlar umrumda değil. Ben kendimle baş başa kaldığımda bunların hepsinin yalan olduğunu biliyorum ve bu bana yeter.

Umrumda olan tek şey ise eşim Aslıhan’dır. Çok sevdiğim eşimin beni benden daha iyi anlıyor olmasına rağmen, ben kendimi affedemiyorum.

Madem bir tanımlama yapmam isteniyor, o vakit şunu açıklayayım; bir daha eşimin böyle bir saçmalıkla aleyhinde karşıya kalmasına katiyen müsade vermeyeceğim.”

öne meydana çıkan haberler

Burak ve Emre’den Arda Turan açıklaması!

Görür Görmez elbiseleriyle suya girdiler

Mutlaka ellerinizi yıkamanız gereken 8 şart

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: