• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Kaşıkçı Cinayetinin Açığa Çıkması Namus Borcumuzdur

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Kaşıkçı Cinayetinin Açığa Çıkması Namus Borcumuzdur

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu’nda öldürülen Cemal Kaşıkçı olayıyla ilgili “Biz peşinen kimseyi suçlamıyoruz ama hiçbir şeyin örtülü kalmasına da razı değiliz. Açığa çıkması namus borcumuzdur. Tüm imkanlar kullanılarak bu açığa çıkarılacaktır.” dedi.

“AÇIĞA ÇIKMASI IFFET BORCUMUZDUR”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Suudi gazeteci Kaşıkçı’nın öldürülmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye ne olmuşsa onu açığa çıkartacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Biz müstakil soruşturmamızı da yürütüyoruz. Bunun açığa çıkması namus borcumuzdur. Bütün imkanlar kullanılarak, bu açığa çıkarılacaktır. Cumhurbaşkanımız’ın iradesi bu şekildedir.” şeklinde konuştu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik

“HİÇBİR ŞEYİN ÖRTÜLÜ KALMASINA RAZI DEĞİLİZ”

AK Parti Sözcüsü Çelik açıklamasının devamında; “Fazla korkunç bir olaydır. Tüm insanlığı infiale uğratmış bir olaydır. Dünyada herkes büyük bir ilgiyle bunu izliyor. Burada takdir edilen konu Türk otoritelerinin, Başsavcılığın bu şekilde itinalı bir çalışma yürütmesidir. Biz peşinen kimseyi suçlamıyoruz lakin hiçbir şeyin örtülü kalmasına da razı değiliz.” ifadelerini kullandı.

Cemal Kaşıkçı

KONSOLOSLUKTA ÇIKAN ARBEDEDE HAYATINI KAYBETTİ

Suudi Arabistan devlete ait haber ajansı SPA’da yer alan haberde, Suudi Arabistan Başsavcılığının yürüttüğü soruşturma neticesinde, Cemal Kaşıkçı’nın İstanbul Başkonsolosluğuna geldiği sırada burada yer alan “başka Suudi vatandaşlarla tartışmaya başladığı, tartışmanın arbedeye dönüştüğü ve bunun sonucunda Kaşıkçı’nın hayatını kaybettiği” belirtilmişti.

Konsolosluk Binasında Öldürülen Cemal Kaşıkçı'nın Son Görüntüleri Ortaya ÇıktıKonsolosluk Binasında Öldürülen Cemal Kaşıkçı’nın Son Görüntüleri Ortaya Çıktı AK Parti'li Usta'dan Kaşıkçı Açıklaması: Mecbur KaldılarAK Parti’li Usta’dan Kaşıkçı Açıklaması: Zorunlu Kaldılar ABD Basınından Erdoğan'a Büyük Övgü: Kaşıkçı Olayında Kimse Onun Kadar Baskı YapmadıABD Basınından Erdoğan’a Büyük Övgü: Kaşıkçı Olayında Kimse Onun Değin Zorlama Yapmadı Cemal Kaşıkçı'nın Cansız Bedeninin Nerede Olduğuna Dair Suudi Arabistan'dan İki Farklı Açıklama GeldiCemal Kaşıkçı’nın Cansız Bedeninin Nerede Olduğuna Dair Suudi Arabistan’dan İki Farklı Yorumlama Geldi Suudi Arabistan'dan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Konsoloslukta Çıkan Arbedede ÖldüSuudi Arabistan’dan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Konsoloslukta Meydana Çıkan Arbedede Öldü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman, Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı Konusunu GörüştüCumhurbaşkanı Erdoğan ile Suudi Arabistan Kralı Selman, Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı Konusunu Görüştü Trump'tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Suudi Arabistan'a Yaptırım UygulayabilirizTrump’tan Cemal Kaşıkçı Açıklaması: Suudi Arabistan’a Yaptırım Uygulayabiliriz Konsolosluk Çalışanlarından Çarpıcı İfadeler: Kaşıkçı Gelmeden Önce Bize 2 Gün İzin VerildiKonsolosluk Çalışanlarından Çarpıcı İfadeler: Kaşıkçı Gelmeden Önce Bize 2 Gün Müsade Verildi ABD Basınından Kayıp Gazeteci İçin Dikkat Çeken İddia: Kaşıkçı Cinayetinden General Assiri Sorumlu TutulacakABD Basınından Kayıp Gazeteci İçin Uyarı Çeken Bahis: Kaşıkçı Cinayetinden General Assiri Sorumluluk Sahibi Tutulacak İngiltere'den Suudilere Kaşıkçı Krizi İçin Tehdit Gibi Sözler: İddialar Doğruysa Ona Göre Karar Alırızİngiltere’den Suudilere Kaşıkçı Krizi İçin Korkutma Gibi Sözler: İddialar Doğruysa Ona Kadar Karar Alırız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: