• DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,4309
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Adnan Oktar’ın Sağ Kolu Tarkan Yavaş’ın USB’den ‘Devletin Başına Oktar Geçecek’ Yazılı Görüntüler Çıktı

Adnan Oktar’ın Sağ Kolu Tarkan Yavaş’ın USB’den ‘Devletin Başına Oktar Geçecek’ Yazılı Görüntüler Çıktı

Sabah’ın haberine kadar, Adnan Oktar Kabahat Örgütü’nün iki numarası olan ve yakalanan Tarkan Yavaş’ın firarda olduğu sürede internete yüklenen videolarını yakalandığı adreste çektiği, adrese gelen diğer örgüt üyelerinin USB bellekle aldıkları videoları kafelerden internete yükledikleri ortaya çıktı.

“DEVLETİN BAŞINA ADNAN OKTAR GEÇECEK”

Oktar ve diğer örgüt üyelerinin, tutuklu olan ya da olmayan örgüt üyelerine mektuplarla “Hepimiz bağımsızlık kalacağız. Devletin başına Adnan Oktar geçecek ve devleti biz yöneteceğiz” mesajı yolladıkları iddia edildi. Adliyeye sevk edilen Tarkan Yavaş tutuklandı.

OKTAR’IN 30 YILDIR YANINDA OLAN KIŞI İTİRAFÇI OLDU

Ayça P., Fatih D. ve Ece K.’nin arkasından örgütün bir üyesi daha itirafçı oldu. Oktar’ın 30 yıldır en yakınındaki isim olan Serdar D. etkin pişmanlıktan yararlandı. İzmir Aliağa F Tipi Cezaevi’nden dün tahliye edilen Serdar D. “Örgüt sempatizanlarının imamıydım. Maddesel yardımda bulunan, Avrupa’da ve Anadolu’da etkinlik bildiren bin karakter sempatizan grubu yönettim” dedi. Serdar D.’nin ardından 3 kayda değer ad daha itirafçı olup Oktar ve diğer örgüt üyelerinden davacı oldu.

Adnan Oktar Suç Örgütü'nün 3 Numaralı İsmi Tarkan Yavaş TutuklandıAdnan Oktar Suç Örgütü’nün 3 Numaralı İsmi Tarkan Yavaş Tutuklandı Adnan Oktar'ın Kedicikleriyle Yaşadığı ve Yıkım Kararı Verilen Çubuklu'daki Villası BoşaltıldıAdnan Oktar’ın Kedicikleriyle Yaşadığı ve Yıkım Kararı Bahşedilen Çubuklu’daki Villası Boşaltıldı Adnan Oktar'ı Aklamak İçin Ne Yapacaklarını Şaşırdılar: Cinsel İlişki Konusunda AvantajlıyızAdnan Oktar’ı Aklamak İçin Ne Yapacaklarını Şaşırdılar: Cinsel İlişki Konusunda Avantajlıyız Adnan Oktar Operasyonunda Tutuklanan Üye: 12 Yıl Boyunca Şirket Kurup Gelir Elde EttimAdnan Oktar Operasyonunda Tutuklanan Üye: 12 Sene Boyunca Şirket Kurup Gelir Elde Ettim 30 Yıllık Kedicik İtirafçı Oldu: Adnan Oktar Cezaevinden Örgütü Yönetiyor30 Takvim Kedicik İtirafçı Oldu: Adnan Oktar Cezaevinden Örgütü Yönetiyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: