• DOLAR
  5,4698
  % 0,03
 • EURO
  6,2125
  % 0,14
 • ALTIN
  229,8220
  % 0,25
 • BIST
  104.595
  % 1,25
Acun’dan Boşandıktan Sonra Miami’ye Giden Şeyma Subaşı, Gelen Yorumlara ‘Beni Rahat Bırakın’ Notuyla İsyan Etti

Acun’dan Boşandıktan Sonra Miami’ye Giden Şeyma Subaşı, Gelen Yorumlara ‘Beni Rahat Bırakın’ Notuyla İsyan Etti

Acun Ilıcalı ile 14 aylık evliliğini geçtiğimiz günlerde tek celsede bitiren Şeyma Subaşı, boşandıktan saatler sonra kızı Melisa’yı da yanına alarak soluğu Miami’de aldı.

YORUMLARA İMALI GÖNDERME

Boşanma sırasında ve sonrasında vurdumduymaz halleri dikkat çeken Şeyma Subaşı, gittiği Miami tatilinde de eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Kızı Melisa’yla güzel vakit geçiren Şeyma Subaşı’nın rahat tavırları ise takipçilerinin olumsuz yorum yapmasına neden oldu. Paylaşımları hakkında sosyal medyadan pek çok yorum alan Şeyma Subaşı, takipçileriyle direk polemiğe girmek yerine, imalı paylaşımla mesaj verdi.

“BENİ RAHAT BIRAKIN”

Bazı kullanıcılar “Şeyma adeta boşanmayı kutluyor” derken, bazıları da “Boşanmak hiç etkilememiş” tarzında yorumlarda bulundu. Gelen yorumlardan sonra Subaşı,Instagram hesabından yayınladığı kareye, “Beni rahat bırakın” notunu yazdı.

İşte o paylaşım;

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Arasında İmzalanan Boşanma Protokolünün Detayları Belli OlduAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Arasında İmzalanan Boşanma Protokolünün Detayları Belli Oldu Şeyma Subaşı'dan Boşanan Acun Ilıcalı, Mahkemeden Sonra Arda Turan'la Yemek YediŞeyma Subaşı’dan Boşanan Acun Ilıcalı, Mahkemeden Sonra Arda Turan’la Yemek Yedi Şeyma Subaşı, Boşandıktan Saatler Sonra İstanbul'u Terk EttiŞeyma Subaşı, Boşandıktan Saatler Sonra İstanbul’u Terk Etti Şeyma Subaşı ile Aşk Yaşadığı Konuşulan Çağatay Ulusoy'dan AçıklamaŞeyma Subaşı ile Aşk Yaşadığı Konuşulan Çağatay Ulusoy’dan Açıklama Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Boşanma Anlaşmasında Detaylar Ortaya ÇıktıAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın Boşanma Anlaşmasında Detaylar Ortaya Çıktı Acun Ilıcalı'yla Boşanmak İçin Adliyeye Gelen Şeyma Subaşı'nın Tişörtünde, Dikkat Çeken MesajAcun Ilıcalı’yla Boşanmak İçin Adliyeye Gelen Şeyma Subaşı’nın Tişörtünde, Dikkat Çeken Mesaj Aşk İddialarını Yalanlayan Şeyma Subaşı'nın, Çağatay Ulusoy'la Birlikte Fotoğrafları Ortaya ÇıktıAşk İddialarını Yalanlayan Şeyma Subaşı’nın, Çağatay Ulusoy’la Birlikte Fotoğrafları Ortaya Çıktı Şeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı: Son Derece ÇirkinŞeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı: Son Derece Çirkin Acun Ilıcalı'nın, Eski Eşi Zeynep'e Şeyma Subaşı'dan Daha Fazla Nafaka Ödediği Ortaya ÇıktıAcun Ilıcalı’nın, Eski Eşi Zeynep’e Şeyma Subaşı’dan Daha Fazla Nafaka Ödediği Ortaya Çıktı Şeyma Subaşı'dan Boşanan Acun Ilıcalı, Aylık 125 Bin TL Nafaka ÖdeyecekŞeyma Subaşı’dan Boşanan Acun Ilıcalı, Aylık 125 Bin TL Nafaka Ödeyecek Acun, Boşanma Haberlerini Doğruladı, Şeyma Subaşı İlk Paylaşımını Yaptı!Acun, Boşanma Haberlerini Doğruladı, Şeyma Subaşı İlk Paylaşımını Yaptı! Şeyma Subaşı'dan Tek Celsede Boşanan Acun Ilıcalı'dan İlk Açıklama: Yürütemedik, BoşandıkŞeyma Subaşı’dan Tek Celsede Boşanan Acun Ilıcalı’dan İlk Açıklama: Yürütemedik, Boşandık Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Sansasyonel Çift, Acun ile Şeyma Subaşı İlişkisi Nasıl Başlamıştı? Sansasyonel Çift, Acun ile Şeyma Subaşı İlişkisi Nasıl Başlamıştı? Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşanıyor! İşte, Acun Ilıcalı'nın Evlilikleri ve Çocukları Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşanıyor! İşte, Acun Ilıcalı’nın Evlilikleri ve Çocukları Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın Eski Eşinin Boşanma Haberine Böyle Tepki VermiştiŞeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın Eski Eşinin Boşanma Haberine Böyle Tepki Vermişti Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Arasındaki Mal Paylaşımı Nasıl Olacak?Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Arasındaki Mal Paylaşımı Nasıl Olacak? Acun Ilıcalı İle Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı'nın Paylaşımında, Şaşırtan Çağatay Ulusoy DetayıAcun Ilıcalı İle Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı’nın Paylaşımında, Şaşırtan Çağatay Ulusoy Detayı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: