• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Acun Ilıcalı’yla Boşanmak İçin Adliyeye Gelen Şeyma Subaşı’nın Tişörtünde, Dikkat Çeken Mesaj

Acun Ilıcalı’yla Boşanmak İçin Adliyeye Gelen Şeyma Subaşı’nın Tişörtünde, Dikkat Çeken Mesaj

9 yıllık aşklarına dün nokta koyan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, gündemin en çok konuşulan iki simi oldu. 1 yıllık evliliklerini bitirmek için dün Silivri Adliyesi’ne gelen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın hal ve tavırları çok konuşuldu. Acun Ilıcalı’nın yüzünün düşük olduğu gözlemlenirken, Şeyma Subaşı’nın giydiği tişörtün üzerinde yazan yazı ise dikkat çekti.

“DÜNYADA GÖRMEK İSTEDİĞİN DEĞİŞİM SEN OL”

Şeyma Subaşı’nın beyaz tişörtünde İngilizce şu yazılıydı: Dünyada görmek istediğin değişim sen ol.

Acun Ilıcalı yine siyahı tercih etmişti. Çiftin 14 ay süren evliliği 9 dakikada bitti.

“YÜRÜ KIZIM”

Boşanma haberlerinin çıktığı günün sabahı, evinden keyifli bir fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı adliyeden çıkıp Bebek’teki kafesine gitti. Instagram’daki sayfasına koyduğu bu karede mutfağın duvarındaki İngilizce yazı ise dikkat çekti: “Yürü Kızım”

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Acun Ilıcalı'nın Boşandığı Eşi Şeyma Subaşı Kimdir? Şeyma Subaşı Kaç Yaşındadır?Acun Ilıcalı’nın Boşandığı Eşi Şeyma Subaşı Kimdir? Şeyma Subaşı Kaç Yaşındadır? Acun'un Ev Aldığı İddia Edilen Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu kimdir? Kaç yaşındadır?Acun’un Ev Aldığı İddia Edilen Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu kimdir? Kaç yaşındadır? Şeyma Subaşı'nın Fotoğrafındaki Çağatay Ulusoy Detayı Ortaya Çıktı!Şeyma Subaşı’nın Fotoğrafındaki Çağatay Ulusoy Detayı Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Bugün Boşanıyor! İşte Ayrılığın Perde ArkasıAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Bugün Boşanıyor! İşte Ayrılığın Perde Arkası Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Arasındaki Mal Paylaşımı Nasıl Olacak?Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Arasındaki Mal Paylaşımı Nasıl Olacak? Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın Eski Eşinin Boşanma Haberine Böyle Tepki VermiştiŞeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın Eski Eşinin Boşanma Haberine Böyle Tepki Vermişti Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, 8 Dakikada BoşandıAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, 8 Dakikada Boşandı Şeyma Subaşı'dan Tek Celsede Boşanan Acun Ilıcalı'dan İlk Açıklama: Yürütemedik, BoşandıkŞeyma Subaşı’dan Tek Celsede Boşanan Acun Ilıcalı’dan İlk Açıklama: Yürütemedik, Boşandık Acun Ilıcalı'nın Ev Aldığı İddia Edilen Deren Talu'dan İlk Açıklama: Çok KızgınımAcun Ilıcalı’nın Ev Aldığı İddia Edilen Deren Talu’dan İlk Açıklama: Çok Kızgınım Acun Ilıcalı ile Tek Celsede Boşanan Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı ile Tek Celsede Boşanan Şeyma Subaşı’dan “Umurumda Değil” Pozu Şeyma Subaşı'dan Boşanan Acun Ilıcalı, Aylık 125 Bin TL Nafaka ÖdeyecekŞeyma Subaşı’dan Boşanan Acun Ilıcalı, Aylık 125 Bin TL Nafaka Ödeyecek Acun Ilıcalı'dan Ayrılan Şeyma Subaşı, Sosyal Medya Hesabındaki Soyadını DeğiştirdiAcun Ilıcalı’dan Ayrılan Şeyma Subaşı, Sosyal Medya Hesabındaki Soyadını Değiştirdi İşte Türkiye'nin Gündemini Meşgul Eden Boşanma Davalarıİşte Türkiye’nin Gündemini Meşgul Eden Boşanma Davaları İşte Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın Geçmişten Günümüze Hikayesiİşte Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın Geçmişten Günümüze Hikayesi Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'dan Boşanmadan Önce Kayınpederi ile Ortak Şirket KurduAcun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’dan Boşanmadan Önce Kayınpederi ile Ortak Şirket Kurdu Şeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı: Son Derece ÇirkinŞeyma Subaşı, Çağatay Ulusoy ile Aşk Yaşadığı İddialarını Yalanladı: Son Derece Çirkin Acun Ilıcalı'dan Boşanan Şeyma Subaşı'na İkinci Şok! Kafesine İcra GeldiAcun Ilıcalı’dan Boşanan Şeyma Subaşı’na İkinci Şok! Kafesine İcra Geldi Acun Boşanma Açıklaması Yaparken Arkadan Duyulan Ses Olay OlduAcun Boşanma Açıklaması Yaparken Arkadan Duyulan Ses Olay Oldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: