• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Acun Ilıcalı İle Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı’nın Paylaşımında, Şaşırtan Çağatay Ulusoy Detayı

Acun Ilıcalı İle Boşanma Kararı Alan Şeyma Subaşı’nın Paylaşımında, Şaşırtan Çağatay Ulusoy Detayı

Büyük bir aşkla geçtiğimiz yıl Eylül ayında dünya evine giren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın, bir süredir evliliklerinde sıkıntı yaşadıkları ve sorunların üstesinden gelemedikleri için boşanma kararı aldığı iddia edildi.

BİRLİKTE OLDUKLARI İDDİA EDİLDİ

Magazin kulislerinde dolaşan bir bomba iddiada ise Şeyma Subaşı’nın oyuncu Çağatay Ulusoy’la birlliktelik yaşadığıydı. Sosyal medyanın en çok konuştuğu iddiayı ortaya atan ilk isim ise ünlü gelin adayı Sinem Umaş oldu.

ÜNLÜ GELİN ADAYI, SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Adını ‘Gelinim Olur Musun?’ programıyla duyuran eski gelin adayı Sinem Umaş, Twitter’da Subaşı’nın oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte olduğunu öne sürdü.

DÖVMESİNDEKİ CÜMLEYİ YAZDI

Öte yandan Subaşı’nın 3 Kasım’da Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü notun Ulusoy’un dövmesinde yazan cümleyle aynı olması sosyal medyada tartışma yarattı.

Acun Ilıcalı'nın Boşandığı Eşi Şeyma Subaşı Kimdir? Şeyma Subaşı Kaç Yaşındadır?Acun Ilıcalı’nın Boşandığı Eşi Şeyma Subaşı Kimdir? Şeyma Subaşı Kaç Yaşındadır? Acun'un Ev Aldığı İddia Edilen Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu kimdir? Kaç yaşındadır?Acun’un Ev Aldığı İddia Edilen Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu kimdir? Kaç yaşındadır? Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Acun, Boşanma Haberlerini Doğruladı, Şeyma Subaşı İlk Paylaşımını Yaptı!Acun, Boşanma Haberlerini Doğruladı, Şeyma Subaşı İlk Paylaşımını Yaptı! Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşanıyor! İşte, Acun Ilıcalı'nın Evlilikleri ve Çocukları Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Boşanıyor! İşte, Acun Ilıcalı’nın Evlilikleri ve Çocukları Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Bugün Boşanıyor! İşte Ayrılığın Perde ArkasıAcun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Bugün Boşanıyor! İşte Ayrılığın Perde Arkası Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile Boşanacağını DoğruladıAcun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile Boşanacağını Doğruladı Acun'a Adrenalin Yaşatan Şeyma Subaşı Paylaşımları Acun’a Adrenalin Yaşatan Şeyma Subaşı Paylaşımları Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın Düğününden Tüm Detaylar Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Düğününden Tüm Detaylar Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı'nın Düğününden En Özel Anlar Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’nın Düğününden En Özel Anlar Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Çiftine Sosyal Medyadan 20 Komik Tepki Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Çiftine Sosyal Medyadan 20 Komik Tepki Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın Düğününden Tüm Detaylar Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın Düğününden Tüm Detaylar Acun, Boşanma Haberlerini Doğruladı, Şeyma Subaşı İlk Paylaşımını Yaptı!Acun, Boşanma Haberlerini Doğruladı, Şeyma Subaşı İlk Paylaşımını Yaptı! Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler Nereden Nereye! İşte Dünden Bugüne Fotoğraflarıyla Şeyma Subaşı Nereden Nereye! İşte Dünden Bugüne Fotoğraflarıyla Şeyma Subaşı Sansasyonel Çift, Acun ile Şeyma Subaşı İlişkisi Nasıl Başlamıştı? Sansasyonel Çift, Acun ile Şeyma Subaşı İlişkisi Nasıl Başlamıştı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: