• DOLAR
  5,4718
  % 0,07
 • EURO
  6,2131
  % 0,15
 • ALTIN
  229,6424
  % 0,15
 • BIST
  104.608
  % 0,01
Acele Servis Önünde, Karı-Kocayı Kurşun Yağmuruna Tutan Saldırgana İstenen Suç Oluşturan Muhakkak Oldu

Acele Servis Önünde, Karı-Kocayı Kurşun Yağmuruna Tutan Saldırgana İstenen Suç Oluşturan Muhakkak Oldu

İstanbul Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinin önünde öldürülen Ramazan Sarı ve eşi Suzan Sandıkçı Sarı’ya ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.

KARI-KOCA TEDAVI İÇİN HASTANEYE GİTTİ

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı göre yürütülen soruşturma sonucunda hazırlanan iddianamede, Ramazan Sarı ve eşi Suzan Sandıkçı Sarı’nın 22 Mayıs 2018 tarihinde çare için Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gittikleri belirtildi.

ACELE SERVİSİNİN ÖNÜNDE TABANCA İLE ÖLDÜRÜLDÜ

Feyyaz Elik’in olay günü hastaneye dışarı giden Ramazan Sarı ve eşini hastanenin ivedi servisinin önünde beklerken tabanca ile öldürdüğü açıklanmış iddianamede, Feyyaz Elik’in dayısı olan kesin olmayan Recep Sungun’un durmadan Feyyaz Elik ile birlikte hareket ettiği, olaydan sonradan Feyyaz Elik ile birlikte olay yerinden kaçtığı, sonradan da yakalanarak tutuklandığı anlatıldı.

DAYISI EYLEMİ KOLAYLAŞTIRMIŞ

Recep Sungun’un yeğeni Feyyaz Elik’in cinayet işleyeceğine dair bilgisinin olmadığı yönünde ifade verdiği belirtilmiş iddianamede, Recep Sungun’un Feyyaz Elik’in eylemini manevi yönden kolaylaştırdığı açıklama edildi.

İKİ KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTENDİ

Durum günü Feyyaz Elik’in annesi Selime Elik ve babası Sulhaddin Elik’in Feyyaz Elik’in doğum yapan imam nikahlı eşi nedeni ile hastanede bulundukları, Ramazan Sarı ve eşini hastanede görerek haber vermek sureti ile destek ettikleri belirtilen iddianamede, Feyyaz Elik’in, “Kasten iki kişiyi öldürmek” suçundan iki defa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılması istendi.

ANNE VE BABASINA DA YARDIMDAN 20 YIL İSTENDİ

İddianamede Feyyaz Elik’in dayısı Recep Sungur, annesi Selime Elik ve babası Sulhaddin Elik’in de, “Kasıtlı Olarak iki kişinin öldürülmesine yardım etmek” suçundan 20’şer yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılmaları talep edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: