• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
2045 Yılından Geldiğini Söyleyen Adam, Kanıt Olarak Bir de Video İzletti

2045 Yılından Geldiğini Söyleyen Adam, Kanıt Olarak Bir de Video İzletti

2045 yılından geldiğini söyleyen bir adam sosyal medyada infial yarattı. Vakit yolcusu olduğunu ileri süren adam elindeki videoyu da delil olarak gösterdi ve geleceği anlattı. Geldiği yılda yapay zekanın küresel hükümeti yönettiğini ve gelecekte devletler diye bir kavramın olmayacağını söyledi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK SES GETİRDİ

Kimliğini açıklamayan vakit yolcusu, vakit makinesinin uzaylı teknolojisi tamamen geliştirildiğini ve kamuoyundan gizlendiğini ileri sürdü. Vakit yolcusuna kadar kamuoyundan gizlenen zaman makinesi teknolojisi 2028 yılında halka tanıtılacak. İddiaları dinleyen fazla sayıda birey, vakit yolcusunun anlattıklarından yeterince ikna olmadı ve 27 sene içinde bu denli devrimsel değişikliklerin olamayacağı yorumunda bulundu.

KANIT OLARAK DIĞER TARAFTAN VİDEO GÖSTERDİ

Gelecekte özel hayatın gizliliğinin adamakıllı ortadan kalkacağını söyleyen vakit yolcusu, geleceğin düşünüldüğü dek fena olmadığını ama bulunduğumuz zamandan çok ayrı olduğunu belirtti. 2045 yılından geldiğini öne süren vakit yolcusu iddialarına takviye olarak cep telefonunda bulunan ve uçan arabaları ve mega dev kentleri bildiren bir videoyu paylaştı.

Uyuşturucu Dolu Evde Vurulan 14 Yaşındaki Kız, Ablasının Gözünün Önünde Can Çekişerek ÖldüUyuşturucu Doymuş Evde Vurulan 14 Yaşındaki Kız, Ablasının Gözünün Önünde Can Çekişerek Öldü Markette Sırtına Dokunan Adama Kafa AttıMarkette Sırtına Dokunan Adama Kafa Attı 6 Gündür Haber Alınamayan Feride, Her Yerde Karış Karış Aranıyor6 Gündür Haber Alınamayan Feride, Baştan Karış Karış Aranıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: