• DOLAR
  5,2814
  % 0,08
 • EURO
  5,9676
  % -0,07
 • ALTIN
  224,3274
  % 0,64
 • BIST
  102.715
  % 0,57
11890 Alo Hasar Sorgulama Servisiyle Araç Hasar Kaydı Sorgulaması Artık Çok Kolay

11890 Alo Hasar Sorgulama Servisiyle Araç Hasar Kaydı Sorgulaması Artık Çok Kolay

Sigorta Veri ve Gözetim Merkezi, rehberlik işletmecilerinden Pluss Telekom ile yeni bir işbirliğine gitti. Buna kadar, 11890 Çağrı Merkezi aracılığı ile vatandaşlar “araç zarar, araç detaylar, değişen parça, trafik ve kasko poliçe, kaza tespit tutanağı, hasarı ödeyecek sigorta şirketi ve ölüm edenlere ait hayat poliçesi” bilgilerine, kolayca ulaşabilecek. 11890 Çağrı Merkezinin 1 Ekim 2018 tarihinde faaliyete geçmesinin arkasında 2019 yılı ardına kadar 400 kişilik istihdam sağlaması hedefleniyor.

VASITA HASAR KAYDI SORGULAMASI FAZLA KOLAY OLACAK

Sahibi edinmek istediği aracın zarar geçmişini öğrenmek isteyenlerin kullanabileceği en kolay yollardan birisi de 11890 Çağrı Merkezini çağırmak olacak. 2018 Ekim ayı içerisinde hizmete sokulan 11890 Alo Zarar Sorgulama servisiyle araç zarar kaydı sorgulama işlemini yerine getirmek epeyce basit. 11890 numarasını aradığınızda karşınıza meydana çıkan Zarar Danışmanınız sizden sorgulamak istediğiniz aracın plakasını ya da şaşi numarasını alarak sorgulama yapıyor ve sonucu size okuyor. Buna ilave olarak dilerseniz kendi cep telefonunuza veya belirteceğiniz diğer bir cep telefonuna sorgulama sonucunu bedava olarak SMS ile iletiyor.

VASITA HAKKINDA BİR FAZLA BİLGİYİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Araç Ayrıntısıyla Uğraşma Sorgulaması Çağrı Merkezi Hizmeti ile dilediğiniz aracın marka ve modelini, hangi illerde tescilinin olduğunu, kasko bilgilerini, trafiğe çıkış tarihini, plaka değişimi olup olmadığını, araç türündeki değişim listesini, son sahip bilgisini ve süresini öğrenebilirsiniz. Hasar kaydı olan araçlar için ayrıca Değişen Parça Sorgulaması Hizmeti de alabilirsiniz. Dilediğiniz aracın geçmişte değişen parçalarını, parçaların orijinal olup olmadığını, parçanın kaç adet olduğunu, kaza tarihini, tamirat anındaki kilometre bilgisini, toplam değişen parça tutarını, toplam işçilik tutarını öğrenebilirsiniz.

KASKO YAPTIRILMAYAN DÖNEM BİLGİLERİNİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

11890 Çağrı Merkezi ile hem Kaskosuz Dönem Sorgulaması Hizmeti de alabilirsiniz. Dilediğiniz aracın trafiğe çıkış tarihini ve trafiğe çıkış tarihinden bugüne kadar kasko yaptırılmayan dönem bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu hizmetlere ilave olarak hasarı ödeyecek şirket sorgulaması, poliçe sorgulaması, tutanak sorgulaması ve ölüm eden için yaşam poliçe sorgulaması hizmetlerini de alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
%d blogcu bunu beğendi: